Aspirante optimiste > 20 ani (29)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

didi, tu cati ani ai si de cand incerci??



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

DANIELLE spor la . eu mai stau pe-aici, mai ales c-am baut si cafea
YASMI eu in martie fac 24 de ani si incercam de 5 ani .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

didi, nasol, sa nu iti pierzi speranta, atunci cand te astepti mai putin o sa apara!!! (asta zic eu care is doar la prima luna de incercari........). si eu am aceasi varsta ca si tine si stau tot in banat.
dar la un dr ati fost? analiza v-ati facut?


vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

danielle sa se prinda!!!!!!



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

YASMI in ce oras stai? eu sunt din arad, dar acum sunt in israel,pana in 31 mai. dup-aia, nu stiu daca mai venim inapoi. in iunie mergem acasa si credem noi, 90% ca vom veni inapoi prin iulie-august. de-abea astept sa mergem acasa, sa ne vedem rudele, prietenii.
nu mi-am pierdut speranta ca voi avea si eu copii. cred ca DUMNEZEU ni-i le da toate la timpul lor. si daca nu vrea sa ne dea copii, inseamna ca EL vrea ca noi sa infiem un copil, sau 2, sau 3 . si daca ar fi sa fie asa, n-am sa fiu suparata, pt ca tot timpul zic, indiferent de ce se intampla:bun sau rau, zis ca "asa a vrut DUMNEZEU". oricum, tot timpul vorbesc cu sotul sa infiem un copil, sa-i oferim o viata mai buna <decat sa stea in casa de copii>,chiar daca ar fi s-avem copii. problema este ca-i tare complicat sa infiezi un copil si pt noi ii mai greu, ca stam mai mult in israel de 6 ani si preconizam c-o sa mai venim.
te pup
DANIELLE nu-l mai scapa pe sot....da-i bataie la ca luna asta trebuie sa se prinda.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

fetele dragutzele,m-am intors.m-am cocosat si ma doare spateleee.
dar eu cred ca nu e nik daca nu am stat in pat.ce zicetzi?trebuia sa stau intinsa?Doamne,am ajuns sa fac la comanda.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

didi. imi place de tine cum gandesti, si eu gandesc la fel, eu as fi in stare sa infiez un bebe chiar daca as avea si al meu...asa de mult imi plac copiii si asa de rau imi pare de cei din orfelinate!! dragutza dar analize v-ati facut, investigatii, .....??



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

danielle, parerea mea este ca daca e sa se prinda, se prinde si fara sa stai cu picioarele pe sus, etc.....



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

didi,ce frumos si noi vrem sa infiem copii.sora sotzului meu a infiat 4.nici mie nu imi plac copii care stau abandonatzi,saracutzii.chiar daca Dumnezeu o sa ne binecuvanteze si pe noi cu un bebe mic,noi tot o sa infiem,macar unul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

dragutzelor va pup si va doresc o noapte "cu multa dragoste".....
eu am plecat sa ma bag in pat ca nu va pot face fatza.....ma luat somnu'. ne mai auzim maine, care la mine va fi z 9 si incep acusi "treaba mai in serios" :)




vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput