Aspirante optimiste > 20 ani (29)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

am vazut acum ca e un 29 in paranteza asta inseamna varsta celor care aspira la bb? eu am doar 26 dar o sa raman aici cu voi ca m-ati cucerit ....asta dak ma primiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

BB YASMI, bun venit pe
DANIELARADU, dragutza,29 inseamna capitolul 29.
sper sa fie bebik la tine in burticutza.cand mai faci un test?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

danielle, multumesc, sper sa fie sederea scurta la aspirante si sa ajungem cat mai repede la mamici!!
uff aseara am vazut ac ati avut chef de vorba, ce as mai fi "palavragit' si eu cu voi dar imi erau moderate mesajele.....




vreau si eu un bebic!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

dragutza,daca vrei si nu ai somn,eu sunt aici.putem palavragi impreuna.
DIDI, unde esti dragutza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mersi danielle
mai bantui un pic pe aici ac sunt singurica aks si mie urat....

as avea si eu o curiozitate: cati ani aveti (fetele de aici) si de cate luni incercati sa faceti un bebe??



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

eu am 20 jumate si incerc de 3 luni.dar nu stiu cati ani au fetele.nici eu nu sunt de mult pe aici.(din decembrie)
tu de cand incerci de bebe?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ooo de cateva zile
imi doresc un bebe de cand ma stiu....daca era dupa mine il aveam deja....noroc ca a fost sotzu' mai cu capul pe umeri si ma convins sa am rabdare, sa imi termin faculta sa imi gasesc un job, si uite ca am avut rabdare si mi-a venit si mei momentu' .
akuma sa vedem ce o iesi luna asta, daca nu urmatoarea....
problema la mine este CM neregulat, dar am sa prestez din 2 in 2 zile, si tot oi prinde eu momentu'



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

de cate zile e CM-ul tau? sper sa fii cat mai repede si sa ti se indeplineasca visul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

danielle . acuma am ajuns acasa. doar ce m-am schimbat de haine. am intarziat putin, c-am hotarat cu sotul sa sarbatorim SF ION si astazi si-am mers de-am mancat in oras si-am fost si la o cafea. am facut cinste
anca pt tine1 te rog sa nu fi suparata si sa fi optimista ca se va intampla minunea, mai ales daca vei merge la dr. te pup
fetele va pup pe toate
DANIELLE mai esti pe-aici? cand eram in masina si ne indreptam spre casa, m-am uitat la ceas si-am vazut c-am "intarziat" la "intalnirea " cu tine imi cer scuze ca te-am lasat sa ma astepti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

YASMI,la mine e regulat.28 zile.si sper sa ramana asa.
DIDI,sunt aici,dar ma duc rapid la o partida de "septica" ca se scurge timpul
ma intorc in cateva min. daca mai suntetzi pe aici.

Mergi la inceput