Aspirante optimiste > 20 ani (29)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Printzesa sa iasa poztiv si sa avem numai gravidutze luna asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Danielle02 multumesc pentru urari, doar ca nu prea cred ca o sa iasa pozitiv, vom vedea.....e si prea devreme si nici nu am motive sa cred ca am ramas, adica nu simt nimic deosebit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

printzesa, bubu asteptam vesti bune.
fecian, am crezut ca ti-ai luat mai multe
danielle ca niciodata, sotul s-a plictisit repede de calc . saracu, m-a batut la cap atata vreme, sa joace cu verisorul meu biliard si dupa 2 ture, m-a lasat pe mine. acuma doarme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

didi,e bine.al meu se uita la filme si nu il intereseaza de calc mai deloc.o zis ca ma cara el in pat dupa ce adorm pe taste.ca sunt dependenta de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

printzesa,multe dintre fete nu au simtit nik cand au ramas asa ca,eu tot iti tin galerie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

danielle sotul meu mi-a spus aseara ca, daca am forumul, nu-mi mai trebuie nimic , nici macar barbat
al meu cred c-a avut ambitia sa ma vada cum ma dezlipesc cu greu de la calc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

sa stii ca nu eram asa disperata de calc inainte,dar de cand am dat de forumul asta,nu ma mai dezlipeste nici maicamea pe care nu am vazut-o de 2 ani..daca vine in vizita,o sa zic:stai ca tre sa mai scriu un msj la fete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

didi,ma duc sa imi spal parul si revin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

danielle te cred! asa eram si eu... nu stateam prea mult.mai cautam pe google unele,altele,dar nu prea mult. o perioada n-am avut net si ma plictiseam de numa. eu nu lucrez,asa ca, toata ziua in casa, la televizor, ma saturasem. acum, tot timpul intru pe forum si citesc foarte mult. pana nu demult, eram timida, n-aveam curaj sa raspund,doar citeam din umbra. acum, parca sunt si scriu pe forum de-o viata .
sotul meu se mai enerveaza pe mine, ca orice-mi zice, nu-l mai bag in seama, ca sunt atenta la ce citesc pe forum si-mi zice: aaaaaaaa esti pe forum..esti ocupata...
sa vezi ce rad de el cand tot vorbeste cu mine si nu-l bag in seama...se plictiseste si incepe sa mai faca una alta prin casa< mai matura, mai baga la spalat>. eu ma bucur, ca, daca ii spun nu face nici de-al naibii. eu imi vad linistita de forum si mai trag cu ochiul sa vad ce face . mi-i tare drag de el cand il vad asa harnic
saracu de el, de 2 zile tot se roaga de mine sa jucam table si eu ii zic ba ca n-am chef, ba ca jucam mai incolo, sau maine. poate maine voi juca cu el
in rest,cand prinde calculatorul, joaca carti de ma innebuneste.i-am spus sa-si cumpere un joc,daca numa asta face, sa nu tina calc ocupat doar pt jocuri,ca eu intru pe forum si mai aflu cate ceva, nu stau degeaba in fata calculatorului
vaaaaaaiiiiiiiiiiiii ce m-am lungit iara.... iti dai seama cat vorbesc, daca de scris scriu atata ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

de cand stau toata ziua pe forum, fac pauza doar cand fac de mancare, curatenie, sau prinde sotul calculatorul.
in rest, pana nu mai stiu de mine

Mergi la inceput