Aspirante optimiste >20ani (28)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

paaaaa. spor la



Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Salutare fetele
E tarziu in noapte noi tocmai am terminat partida de septica...e remiza, trebuie sa mai jucam ca nu avem un castigator

Ale pana la urma ai terminat cu camasile alea?

Printesa_roz am ras si eu de faza cu udatul florilor..E tare, trebuie sa o tin minte ca trebuie sa mai diversificam si noi codurile.Am familie mare si trebuie sa fiu atenta cu toti.

Clau succes la partida ta. Sper sa castigi un samburel de la tine in burtica.

Bibirox, ce mai faci ca demult nu te-am mai vazut pe aici

Cred ca toate fetele s-au pus la dormit.Tare mai sunteti.
Atunci va pup pe toate si succes la .
Papa


Viitoare duta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

am terminat!!! le-am dat gataaaaa

mai am 2 pt maine si o pereche de pantaloni.

fugi la retur. nu mai sta. poate te brodesti de un .


paaaa somn usor

ne vedem maine la

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Noapte buna fetelor

Cred ca mi s-a facut si mie somn.
Ne vedem maine dimineata nitzel inainte sa merg a piata (pe la vreo 10 asa).
Pana atunci sa aveti grija de voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

buna fetelor! la toate!
felicitari gravidutelor!
bun venit noilor aspirante!
tin pumnii pt cele ce asteapta uratii: sa nu mai vina!
-ici fetelor carora le-au venit uratii! sa dea DD ca luna viitoare sa fie
n-am mai scris asa des,pt ca, ori imi cade netul< sunt ceva probleme>, ori sta sotul pe calc si joaca carti . m-am tot certat cu el si m-a mai lasat si pe mine,timp in care citeam ce scriati .
eu sunt ziua 22 <6 decembrie>. de sperat,nu sper.in schimb, ma ia frica de inseminare...de nu-i adevarat...mi-i tare groaza..ma tot uit si la injectie si-mi vine sa .am vazut pe prospect ca se face ori in burta,ori in picior. adevarul ca mi-i frica indiferent de locul in care se face . sunt o fricoasa si ma rog tot timpul sa-mi dea DUMNEZEU putere sa trec cu bine peste astea si sa-mi dea si mie . cred ca m-am lungit destul....
va pup pe toate.... chiar daca nu scriu asa des, va urmaresc tot timpul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_sampetru spune:

Mamaaaaaaaaaaaa, dar scrieti nu gluma, in 2-3 saptamani, o sa avem cat pentru o enciclopedie intreaga..., da mai bine asa dragele mele, sa ne sustinem, sa facem galerie, si tre sa apara si mult dorit.
Despre mine ce sa va zic, acum am examene, si imi e mai greu sa intru, ca am o groaza de invatat, dar imi gasesc timp sa citesc ce scrieti, promit sa revin si eu cu noutati, daca apar, sa dea DD sa apara cat mai repede.Acum sunt in Z5, asa ca-mi rezerv fortele pentru prestat, peste vreo cateva zile.
Voiam sa le felicit pe noile , ma bucur din suflet pentru ele, iar noua aspirantelor, ce sa zic, sa nu ne pierdem increderea, ca totul o sa fie bine .Abia astept sa vad cine e urmatoarea pe lista viitoareler mamici.Olim sau Ancuta??????????
Va pupicesc pe toateeee , sa aveti grija de voi si muuuuuuuuulta bafta la!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

DIDI, dragutza,tre sa fii tare la inseminare.gandeste-te ca bebe tre sa vina luna asta.si toate in (grup) suntem aici si te sustinem.
multi pupici si Doamne ajuta!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

danielle . incerc sa ma imbarbatez. vorbesc si cu fetele de la INSEMINARE, ma incurajeaza si ele, dar ma ia frica mai tare cand vad ca scriu si de dureri dupa inseminare, mai multe inseminari nereusite decat reusite ..nu stiu cum o fi. ma rog lui DUMNEZEU sa ma ajute si pe mine,ca de aproape 5 ani imi doresc , mai ales ca vreau 3 , iar primul se lasa foarte mult asteptat.
vorbeam azi cu sotul meu si l-am intrebat daca mai spera ca voi ramane si mi-a spus ca nu stie ce sa mai creada si ce sa mai zica.tot zicem ca trebuia s-avem 2 pana acum, dar DUMNEZEU nu ne da tot timpul ce ne dorim si cand ne dorim. mi-a spus sotul ca eu sunt cea care hotaraste daca sa fac inseminare sau nu, ca el nu vrea s-am dureri si probleme <de la medicamente, ca nu suntem adeptii medicamentelor>. mi-a spus ca-i pare rau ca nu i-i se poate face lui ceva, s-avem un bb, sa nu mai am eu parte de dureri . e tare dragut..m-a vazut cum fac cand merg la doctor,ca ma ia cu lesinurile si stie ca mi-i tare greu...
mi-e frica sa mai sper...mi-e frica sa nu-mi pun prea mari sperante in inseminare si sa nu-mi reuseasca...
trebuie sa-mi vina uratii prin 14-16 ianuarie, din ziua 5 pana in ziua 9 o sa iau pastile de stimulare, dupa care merg la monitorizare si daca totul este ok, ma pregatesc de prima inseminare. sper sa fie si ultima. sa fie din prima.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

DIDI,dragutza,poate nu sunt in masura sa iti dau sfaturi cu privire la inseminare,nu am trecut prin asta si nu stiu cum e.dar am incercat sa ma pun in locul tau.si m-am gandit asa: imi doresc nespus de mult ca si tine un bebe,si daca inseminarea ar fi ultimul lucru care m-ar ajuta sa il am,nu m-as mai gandi la dureri sau la ce urmeaza.gandeste-te cate au reusit si cate nu,sa fie burticoase dupa inseminare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

LIV,

Mergi la inceput