Aspirante optimiste >20ani (28)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Fetelor eu o tai spre casa! Poate intru mai pe seara sa vedem... Azi m-a frecat la melodie Talibanu' de-aia nu prea am scris dar v-am citit!

Va pup pe toate de la A la Z si va doresc un week-end minunat plin de !




In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Pai imi trebuie pisicutza pt ca imi plac mie cele mici (si as vrea sa nu creasca niciodata) si sa o iau cu mine la servici pt ca noi ajungem tare tirziu acasa, pe la 8, iar ea s-ar plictisi singurica saraca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

eu nu discut.... CEZARIANAAAAAAA scrie pe mine.


Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Haideti mai fetelor, ca nu e dracul asa de negru!!! Stati linistite, ca totul revine la normal! Oricum, dupa mine, nasterea naturala (dupa cum ii spune si numele) este cea mai usoara!

Ioana
http://t2.lilypie.com/kHjWp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Si pe mineeeeeeeeeeeeeeeeeeeee......tot cezarianaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. O singura problema am, cum imi fac eu burtica frumoasa la loc, in cit timp? Adica o singura problema, dar mare raaaaaaauuu.... Daca fac gemeni oricum m-am hotarit sa imi fac operatie la burta de scos suncile si piele, ca va dati seama cam cum ar arata burta de gemeni si cu cezariana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Am auzit eu undeva, nu mai stiu unde, ca la vedete s-ar face la nastere, o operatie de scos suncile combinata cu cezariana, si te coase doar o data, oare o fi adevarat? Oare o costa de te rupe?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

io zic sa trecem la treaba si sa ne vedem cu samburelu' in burtica ca dup-aia mai vedem noi cum ramane cu nasterea


TOMITZA

Nunta-11 iunie 2005
http://community.webshots.com/album/555481321kpzxPj

Vine barza
http://tt.lilypie.com/zct-p2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Te cred printesico, numai ca nu cred ca o sa poti sa ai grija de ea la servici...si nu stiu daca te-ar lasa...

Fetelor lasati-o mai moale cu cezariana, ce v-a apucat?
Stati linistite, intai pasul unu si dupa aia pasul doi. Sa aveti samburel si dupa aia va ganditi cum il aduceti pe lume...
Daca ne gandim de pe acum ne ingrozim si atunci nu mai vrem nimic.
Un pic de inconstienta doamnelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Am uitat sa va spun ca daca faceti cezariana va reveniti mult mai greu, pentru ca nu aveti voie sa faceti efort. Asa ca fetele care doriti cezariana la cerere, mai ganditi-va! Si....asa cum zicea si fencian, bebelusul conteaza! Noi mai la urma

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Ai dreptate Fecian...intai samburelul apoi vedem noi cum o sa nastem!Asa ca spor la!

Mergi la inceput