Aspirante optimiste >20ani (28)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Ale noi am toata vacanta asta
Insa nu cred ca e nimic.
In jur de 5 zile trebuie sa vina uratii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Fetelor, luna asta am ovulat in ziua 17 - 1ian(am urmarit mucusul cu atentie) dar am in zilele 15 si 16. Credeti ca am ceva sanse sau trebuia in ziua ovulatiei?La mine e mai greu ca am CM neregulat.Astept CM pe 16 ianuarie ...daca vine Sunt normale durerile de ovare la ovulatie? Luna trecuta m-a durut rau de tot in stanga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Printesa, eu am mare incredere intr-o veste buna de la tine saptamana viitoare caci ai prestat in fiecare zi, n-are cum sa fie altfel!! Nu de alta, dar vreau sa-ti urmez exemplul, e musai sa vii cu vestea buna de II liniute.

Te pup.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Winter, sunt normale durerile de ovare la ovulatie si mie mi se intampla de cateva luni bune.

E bine daca ai prestat in Z 15 si 16 pentru ca traiesc cateva zile .

Tin pumnii sa se fi prins ceva acolo!

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Eu in ultima luna m-am ingrasat vre-o 4 kg. Nu sint grasa, am 1,72m si 58 de kile. Faza super naspa si ciudata e ca ieri nu stiu cum am apasat eu cu degetul pe picior, la 20 cm sub genunchi si mi-a ramas asa o adincitura de se vedea piciorul denivelat. Am mai pus degetul mare si am apasat si mai jos, a ramas la fel. In final aveam asa ca doua gauri care au persistat cam o ora. Mentionez ca pielea era neteda si nici celulita nu am acolo. Oare am facut o retentie super naspa de lichide? Va marturisesc ca m-am cam speriat.
Orice raspuns de-al vostru e binevenit.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Multumesc Clau, m-am mai linistit ma gandeam ca o fi vreun chist sau ceva de ma doare asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

AAaaaaa.....am uitat la raport sa spun ca azi temp mea e 37,1 (ziua 26 din 28).

Clauclau, pai daca ramin eu luna, va pun pe toate sa prestati zilnic, sa imi urmati exemplul.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

CLAU, acu m-am uitat iar pe prospectul de la testele de ovulatie si scrie ca le pot face dimineatza cu prima urina ptr un rezultat mai bun,dar le pot face si in timpul zilei dar sa nu fi urinat de 4 ore.eu continui sa le fac dimineatza.daca nu?luna viitoare incep sa le fac cum ai zis tu.
WINTER,durerile de ovulatie,eu cred ca sunt normale.si eu am,dar nu asa tare cum zici tu.daca te doare ovarul stang,inseamna ca ovulezi cu ala.mult noroc
FECIAN,daca ai prestat,inseamna ca se lasa de bine luna asta.sper sa ai bebe in burtik.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

va pupacesc fetele.ma apuc de treaba.indata tre sa apara boss-ul meu si nu de alta,dar tre sa fac de mancare si la treaba pana duminica,tre sa iasa ceva si la mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Danielle doar luna trecuta m-a durut rau. Luna asta foarte putin mai mult o jena si balonare.

Mergi la inceput