Aspirante optimiste>20 ani(27)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Raportez si eu: ziua 25 din 28. Luni, pe 8, ar trebui sa vina uritii, desi sper ca nu, adica sigur s-or sa mai vina....ma imbat cu apa rece. Eu tot asa ma simt, temperatura e astazi 37.3. Sa vedeti voi ce ma duc eu la mamici de septembrie -octombrie.....Nu dati cu rosii, ce , nu mai are voie omul sa viseze frumos?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

EU ZIC CA ASA E BINE
fara sa te gandesti insa si de asta tre sa fii in stare. ca daca ai pitic, pana nu pleaca, nu faci nimic. na ca vb si in versuri.
daca voi ziceti sa stau cuminte pana vin uratii, daca vin, eu mai am o speranta.... da una mica mica mica.

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

printeso! sa te auda Dumnezeu. eu ce sa zic? sunt in z 30 si nu vin nici uratii, nu iese nici testul.

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

LA MULTI ANI!
felicitari gravidutelor s-aibe o sarcina usoara si un bebe sanatos.
celor care nu sunt le doresc sa li-i se indeplineasca dorinta cat mai repede.
n-am mai intrat si nici n-am mai scris din 31 decembrie,dar v-am citit pe graba,ca mi-am lasat sotul la calc,iar eu am dormit,c-am avut cam mult de recuperat.
eu sunt ziua 20.nu stiu cand trebe sa-mi vina,ca luna trecuta mi-a intarziat2-3 saptamani. am prestat in perioada de ovulatie,dar nu sper,ca nu-i prima oara cand prestam cand trebuie si nimic....deja ma pregatesc sufleteste pt inseminare. ma tot uit la pastilele ce trebuie sa le iau,dar mai ales la injectie,ca mi-i tare frica.am vazut pe prospect ca se ia in burta sau in picior.
cred ca m-am intins prea mult....
va pup pe toate si s-auzim de cat mai multe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Ancadragoman, pai si noi am prestat non-stop, deci si in perioada fertila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Printeso eu iti doresc sa fie bb.
De cate luni incerci?


anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Din ianuarie 2005 ne-am hotarit ca vrem bebe, dar am facut anul asta pauza 6 luni, ca de-abia ma angajasem si eram in perioada de proba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:


Alexandra capul sus. Speranta moare ultima.

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ai si tu ceva luni la activ.....

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Fetelor ce parere aveti? Eu sunt ziua 25 din 28 si TB este 37,1 iar din ziua 15 de cand a fost ovulatia nu a mai scazut sub 37. Sa fie ceva ?

z

Mergi la inceput