Aspirante optimiste>20 ani(27)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Alexandra si Anca, fac si eu galerie pt voi ca pe urma o sa am si eu nevoie.

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

quote:
Originally posted by AleDutulescu

gata, nu era de la mine, am verificat rezolutia. e tot 800 cu 600. nimic schimbat

Alexandra


nu era pagina latita de la rezolutia monitorului tau ci de la sirul interminabil de emoticoane. am editat eu mesajele. va rog dati cate un enter intre ele daca simtiti nevoia sa puneti cate 100 la rand, altfel pagina se lateste interminabil si devine imposibil de citit. merci

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

merciiiii. iti tin si tie pumnii si iti fac si eu galerie... sa iti sperii uratii


Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ce sunteti.
Eu am facut o baie fierbinte sa vina mai repede uratii ca m-am saturat de asteptat.
Fetele, pagina se latise de la majoretele lui Alysh Le-a modificat un moderator si acum e totul in regula.


***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

ahaaa am inteles sa traiti

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

pai era de la mine sau nu?? ca nu mai pricep nimic.

in fine. la mine uratii ori s-au speriat... ori ma tepuiesc si vin cand nu ma astept.

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Alexandra iti tin pumnii si io si fac galerie Sper sa ne dai curand vestea cea buna!

Mey, fetelor, da' scrieti, nu gluma


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:


Eu sunt cam ofticata. Toate prietenele mele au iar eu am ramas ultima. Si asta pt ca am tot amanat. Ca nu e momentul, ca nu avem o casa ca lumea ca bla bla bla si tra la la . Iar acum stam si asteptam ca fraierii. Pi eu cred ca bb s-a suparat si de aia se lasa asteptat.

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

ce fericita sunt ca toate sunteti niste dragute. din pacate trebuie sa plec, mai intru maine sau diseara tarziu. va pup, va tin pumnii la toate si va rog sa va rugati sa nu vina uratii.



Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

neatzaaa fetele.eu abia m-am trezit dupa o noapte lungaaaa
nu stiu ce lo apucat pe domnul meu aseara.
rad singura cand imi aduc aminte.i-am explicat cum tre sa stau cu fundul in sus,apoi sa vedetzi cum ma tinea saracul de picioare.ma doare in spate si acum.
alex,eu tin pumnii sa nu mai vina uratzii.

Mergi la inceput