ASPIRANTE, VIITOARE MAMICI

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

aaaaa! am uitat. am avut acum 5 zile, cam asa, niste dureri de cap groaznice. ca de migrena.

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

alex,daca imi dai si mie un test pozitiv,dar cu tot cu samburel mai vb.din cate stiu eu,toata lumea cam zice ca is pocita la gura.asa ca.inep galeria din nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Ca nu stiam ca durerile de cap au legatura cu sarcina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

ysa,noapte buna scumpik
nu prea stiu care e faza cu durerile de cap si constipatul.mi-a zis sora sotzului meu care e medic in canada,ca aceste simtome mai sunt posibile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Asadar miine o sa se laude ALE cu un test de sarcina pozitiv, vineri cine se lauda? Ca eu am sa ma laud luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

poti fi cat de pocita vrei. nu ma supar. sunt sonata. daca sunt iti dai si tie un picut de noroc.

cica si durerea de cap e semn, ca ar ave alegatura cu nidarea. asa am citit. si prietena mea care abia a nascut a avut dureri cumplite, la fel si vecina mea.

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

La mine nu se pune, ca migrenele fac parte din starea mea naturala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Waw, e joi, deci sint in ziua 25. Mai am 3 zile. Vai ce optimism m-a apucat....N-am baut decit pepsi sa stiti. Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

fetele! sa intram zilnic sa ne tinem la curent da? sper ca asa sa facem cu toatele. va pup pe toate si vorbim maine. ma duc sa ma culc. sper ca uratii sa ma ocoleasca. de altfel, si pe voi. sa se duca unde or vedea cu ochii.

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

ALE, please please please, sa nu uiti sa ne pove miine
Bafta

Mergi la inceput