Aspirante optimiste>20 ani (26)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Clau si tu esti o optimista! Sunt sigura ca vom reusi cat de curand! Am eu o presimtire!

Printesa bine ai venit in grupul nostru! Iti tin pumnii sa fugi cat mai repede la Odisee!

Olivia imi pare rau iubita ca vin uratzii! Sa speram ca asta va fi ultima luna cand vor veni!

Livia mai fa un test!! Ar trebui sa se pozitiveze de-acum. Uite ce a zis si Selina.. in Z31 i-a iesit test negativ! Ai multe sanse!

Va pup fetelor!


Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?

Biby

In asteptarea...fetitzei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Biby, dragutza, multi, multi speciali pentru tine!!!

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Olivia, draguta mea,imi pare rau daca vin uratii, dar pana nu vezi rosu mai sunt sperante.

Te pup iubita!

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

LA MULTI ANI TUTUROR
SI LA CAT MAI MULTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Clau, . Of uratii astia, mama lor. Scapam noi de ei pe vreo 9 luni, chiar daca nu luna asta... Prima zi e cumplita ca dupa, creste speranta pentru inca o luna...Pana la urma am certitudinea ca vom reusi sa fim -ute.
Eu pe 11 ian mi-am facut programare la . Sper sa am curaj sa ma duc


***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

FETELOR, LAS CA TREC SI URATII SI VIN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Olivia, trebuie neaparat sa te duci la medic daca te-ai programat. Cu cit se rezolva problemele mai repede, cu atit mai bine. Asadar...curaj! (fii barbata Zoe)

Pupici
PS: daca ati sti cam cum crede mintea mea ca as iesi din depresie....sau poate ca am stiut dintotdeauna, dar nu am recunoscut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_sampetru spune:

Dragele mele, va rog frumos spuneti-mi cam care e TB in ZIUA 1?Si cum variaza la inceputul sarcinii?aaa, cobor sa iau un test si il fac acum, ca nu mai am rabdare pana maine; va pupicesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

LIVIA iti tinem pumnii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Printesica, .

Liv, TB creste dupa ovulatie (in faza luteala), si daca e sarcina, ramane crescuta; daca vin uratii, atunci TB scade inainte de Z1.
Este posibil sa scada si in ziua implantarii dar apoi creste la loc. Nu-ti pot spune o valoare, pt ca depinde de la persoana la persoana si de modul in care este masurata(cea luata vaginal are valori mai mari decat cea luata oral).

Iti tin pumnii sa fie II

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput