Aspirante optimiste>20 ani (26)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!SA VA ADUCA NOUL AN TOT CE VA DORITI!!!!!!!!!!!

Fetelor eu sunt tot racita,aseara am plecat mai repede de la revelion ca m-a durut ff rau gatul,acum nu mai pot vorbi.Mai rau,cred ca vin si uratii....TB mi-a scazut la 36.9 de 2 zile de la 37.1..O sa vina uratii..dar las sa vina,ca am fost tare bolnavioara,si nu stiu daca era bine pt bebe...
Mi-e tare dor de voi,sa stau toata ziua cu voi...In 8 voi veni la lucru..Si mai vorbim atunci.

VA PUP PE TOATE!!!!!!!!SI SPER SA VENITI NUMAI CU VESTI BUNE!!!!!

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/E-35p2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_sampetru spune:

Seara buna fetelor!Cred ca sunt singura ca mai bantui pe aici la aceasta ora.
Sunt in stadiul de recopilare de informatii, doar doar sa gasesc ceva, vreun mic indiciu ca inca mai pot spera la un bb luna aceasta; cum spuneam si la celalalt subiect, se termina a patra zi de intarziere...si incep sa-mi pierd rabdarea... ori vin, ori nu, ca atata tensiune si stres nu fac bine la un bb, daca e.
Kla, ma bucur ca te-am intalnit, sper ca ai petrecut bine Revul,si chiar voiam sa te intreb, nu-i asa ca nu se compara cu ´´ acasa´´´?Ca de de 6 ani tot fac sarbatorile aici, si mi s-a cam luat, asa ca la anul, acasaaaaaaa; si de e sa fie bb, si mai bine.Si sper sa tinem legatura.
Toate cele bune dragutzele mele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Livia,dragutza,nu esti singura care bantuie pe net la ora asta.si eu sunt pe aicinu ma mai satur de
esti z4 de intarziere? ai facut test? eu iti tin pumnii sa fie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Fetelor si eu bintui pe aici, parca nu ma mai satur de forumul asta .
LIV poate ar trebui sa mai faci un test in dimineata asta. Iti tin pumnii. Despre sarbatori ce sa iti spun? Acasa e cel mai bine, mai ales de Craciun. Craciunul poate fi frumos doar acasa, alaturi de familie, cu vizite pe la toti....acum ne multumim cu telefoane si cu iubirea noastra. Asa ca stam aici ca doi porumbei si speram ca de Craciunul viitor sa fim 3 .

Fetelor, voi ati purtat chilotei rosii de revelion? Ca am citit la alte fete pe aici ca cica poarta noroc. Eu am purtat fara sa stiu. Asa ca intru optimista in anul 2007
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

ce faceti fetelor? nu aveti somn?
nici eu!!!


dya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selina-d spune:

LA MULTI ANI!!! fetelor frumoase si inimoase si sa aveti parte de tot ce va doriti in primul an!

Nu am mai apucat sa citesc de mult pe aici pe la voi pentru ca am fost foarte ocupata pentru ca ma mut. Ultima data cand scriam aici inainte de Craciun eram foarte deprimata dupa un test negativ facut in ziua 31. Nu stiu ce m-a apucat sa il fac atunci. A fost prima luna de incercari in care am avut asa un feeling bun. Ziua aia am fost oricum distrusa si eram sigura ca intr-o zi doua ma invadeaza uratii. Daaarrr...... NIMIC! Optimismul mi-a revenit rapid, problema era ca nu mai aveam cand sa iau test, pentru ca eram incontinuu ocupata cu zugravit si alte chestii. Nu aveam nici un simptom deosebit, doar ca simteam ca e bine de data asta. Certitudinea mi-a venit prin ziua 36 la un drum cu masina sa ne luam ceva mobile. Aveam o tensiune in burtica si o greata usoara si eram sigura 100% ca sunt insarcinata. Sotul meu nu e prea preocupat de problema asa ca nu am putut vorbi cu el si nici sa il conving sa ma duc sa imi iau test. Abia in ziua 38 am avut de dus un plic la posta si pas alergator am fost si la o droghetie si am luat un test. L-am facut in seara aia, pentru ca eram sigura ca e norocos si intr-adevar am vazut 2 II instantaneu la fel de colorate. Fetelor va dosresc din suflet sa traiti asa o bucurie. Am crezut ca imi sare inima din piept si bineinteles ca nu am dormit toata noaptea.
Sotul meu nu e chiar interesat de situate, si abia pot scoate un cuvant de la el, dar nu imi pasa. Dumnezeu mi-a ascultat rugile, si daca totul merge bine, nu voi mai fi singura de acum inainte.
Acum ma duc sa imi fac si programare la doctor ca pana azi a fost totul inchis. Sper sa nu ma amane foarte mult.
Multumesc inca o data tuturor aspirantelor care m-au sustinut si imbarbatat cand mi-a fost mai greu.
Eu nu voi mai avea net de poimaine si nu voi mai putea intra, dar am vrut sa va dau vestea buna si sa incep avalansa de gravidute in 2007.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Felicitari SELINA !. Ce frumooooooos! Ma bucur tare mult pentru tine. Sa ai grija de tine si de bebelush si poate mai intri din cind in cind si pe la noi sa ne dai speranta ca si bebele nostru va veni, si ca trebuie sa avem doar multa rabdare.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

LA MULTI ANI, viitoare si actuale burtoase!!!

Bravo, Seli, te-ai tinut de cuvant si ai intrat burtoasa in 2007! Sarcina usoara si bebik frumos si sanatos!
Sa de DD sa veniti numai cu vesti de II

Eu astept uratii, dupa temperatura (azi, 36.1)sunt pe vine.
Va pupacesc dulce pe toate, si stau geana pe voi sa aflu numai de -ute.





***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

LA MULTI ANI FETELOR!!!!!
Eu abia acum am reusit sa deschid calculatorul... am fost franta de oboseala. Am ajuns acasa la 8:30 dimineata de la Revelion , ne-am culcat pe la 9 si la 14 ne-am trezit sa mergem la parinti. Aseara la ora 22 eram in pat si abia m-am trezit. Am facut cafelutza si pana se trezeste sotul stau cu voi. Plecam si astazi la niste prieteni si abia maine ne intoarcem ca ramanem acolo. Noi pe 4 incepem munca!

Ieri, Z29 a devenit Z1! Asta e... poate luna asta va fi mai bine!

SELINA FELICITARI!!!!! Ma bucur enorm pentru tine!!!! Iti doresc o sarcina usoara si un bebe sanatos tun! Sa nu ne uiti!



Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?

Biby

In asteptarea...fetitzei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

LA MULTI ANI fetelor pe 2007. Sper ca anul acesta sa ne aduca numai bucurii si impliniri.

Biby, imi pare rau de Z1, dar tu esti o optimista, stiu ca deja de gandesti la luna urmatoare. Te pup.

Selina, felicitari pentru sarcina, ma bucur pentru tine, imi dau seama ce frumos ai inceput anul si tot anul va fi minunat pentru tine. Sa ai sarcina usoara si bebe sanatos.

Printesa, bine ai venit si sa mergi repede la odisee!

Livia, ma rog sa fie bebe la tine in burtica, mai fa un test in dimineata asta, cred ca o sa fie II liniute.

Danielle, .

De mine ce sa zic, ieri am motait toata ziua caci am stat pana la 6 dimineata de Revelion. Am avut invitati acasa, a fost bine, dar bucuria mi-a fost umbrita de uratii care-au venit chiar pe 31.
Asa ca azi sunt deja Z3 si o iau de la capat cu numaratoarea. Mi-a mai trecut putin tristetea si incerc sa fiu optimista din nou.

Va pup pe toate.



CLAU

Mergi la inceput