Aspirante optimiste>20 ani (26)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Clau, imi pare tare rau ptr uratzi. Chiar nu se gaseste nimeni sa le vina de hac, ne chinuie luna de luna? Uite un pentru tine.
Biby sunt sigura ca vei fi tare frumoasa in noaptea dintre ani! si iti tin pumnii sa nu vina uratzii la tine.
Livia, bun venit printre noi si sa pleci curand la odisee.

Eu inca is racita tare, am facut 3 zile la rand febra, nu m-am dat jos din pat, azi sunt ceva mai bine. Urata gripa am mai facut. De sambata de cand am venit, doar 2 zile am fost in forma, pe urma m=a secerat gripa. Am facut polidin, am luat antibiotic, ce n-am luat. Acum ma rog la DD sa nu fiu gravidutza ca nu este cel mai indicat moment. M-am uitat eu pe toate prospectele si nu ar fi probleme, numai la polidin nu scria nimic. Are cineva idee?


Nana, aspiranta la titlul de mamica!
Mami si tati te asteapta, !
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Petrecere frumoasa tuturor si la trecerea dintre ani o sa inchin un pahar cu sampanie si o sa ma gandesc la voi.
Multi pupici.


Nana, aspiranta la titlul de mamica!
Mami si tati te asteapta, !
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Danielle02 si eu sper sa fie cu ochisori dar nu cred ptr ca deja am simptome de CM.
Nana imi pare bine ca ai mai intrat pe la noi,nu stiu daca polidinul este contraindicat la sarcina,dar stiu ca face bine si ramai imediat insarcinata dupa o cura cu polidin.
Fetelor va urez o seara minunata si un an nou mult mai bun decat cel care a trecut.
Va pup pe toate.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Dragele mele
Am intrat numai sa va spun LA MULTI ANI si petrecere frumoasa la toate
Danielle eu asa de tare m-am suparat pe englejii astia de la bbc world ca le-am trimis un cometariu..nu stiu daca il baga in seama dar eu mi-am facut datoria de roman hihi.
Asa m-am gatit m-am aranjat (2 ore mi-a luat)si acum suntem in drum catre prietenii nostri.
Noi, ca e si puiu meu aici, va uram Un An Nou fericit si sa va distrati de minune in seara asta, oriunde v-ati afla.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Fecian multumim si distractie placuta,binenteles si ptr pui acelasi lucru

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_sampetru spune:

Dragele mele, am intrat sa va urez tuturor ca un An Nou Fericit, mai bun decat cel care acum se termina, aspirantelor, astept cat de curand vesti cu bibici in burtici, iar gravidutzelor , o sarcina usoara cu bbei sanatosi si frumosi.
Distractie Placuta si sa auzim numai de bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Dragele mele am intrat sa va urez din tot sufletul
La Multi Ani si un An Nou Fericit plin de bucurii si impliniri! Sa dea Dumnezeu ca in 2007 sa se implineasca cel mai de pret vis al tuturor,acela de a deveni mamici!

Petrecere frumoasa!




Bucuria vine din lucruri marunte...Linistea vine din suflet...
Caldura sarbatorilor vine din inimile noastre...!
An Nou Fericit! La Multi Ani!

Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Salutare tuturor
Nu AM PUTUT INTRA CA NU AM AVUT TIMP, SI ACASA NU AM NET
Va doresc tuturor un AN 2007 ASA CUM VI-L DORITI, CU MULTE SI CAT MAI MULTI FRUMOSI SI SANATOSI!
VA PUP PE TOATE SI VA DORESC TOT BINELE DIN LUME

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Olim ai facut testul?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Dragele mele optimiste, sa va fie plin de bucurii si reusite anul ce urmeaza! Sa va aduca "macar" cate un bebelus, doi, care sa va faca cele mai fericite optimiste din lume


Poze Laura

Mergi la inceput