Aspirante optimiste>20 ani (26)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Livia bine ai venit la noi!!! Poate intri in TOP si esti tu ultima inscrisa si prima plecata la Odisee!

Fetelor cred ca Oli nu are net acasa de n-a mai intrat... Altfel nu-mi explic! Sper ca are II si sarbatoreste!

Fecian daca erai mai aproape iti furam eu rochita! Nu mi-am luat nimic deosebit.. pana la urma ma imbrac cu ultima rochie pe care mi-am facut-o cu ocazia nuntii prietenei mele. Am zis sa nu mai dau bani...

Clau imi pare rau ca au venit uratzii... Cred ca si la mine apar! Offff mama lor! Las' ca le venim noi de hac cat de curand!

Va pup fetelor!!!! Ma bag la treaba!

Va urez petrecere frumoasa diseara si sa straluciti!!!! Un An Nou plin de bucurii!


Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?

Biby

In asteptarea...fetitzei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Sunt un pic suparata acum
M-am uitat la stirile pe BBC si am vazut stiri despre integrarea romaniei si bulgariei.
Ma oftica domnii de la bbc ca ii favorizeaza tot timpul in comentariile lor numai pe bulgari, iar despre noi doar ne mentioneaza numele. E clar ca englejii nu ne plac dar totusi cand e vb de stiri sa fie impartiali.
Nu sunt eu cine stie ce patriotista insa cand e vorba de nedreptate ma supar rau de tot. Si sincer m-am cam saturat ca tara noastra si implicit noi sa o ia peste cocoasa ca astia nu ne plac.
Ufff tare suparata sunt....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

nu te mai supara. nu face bine .

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Mersi frumos Alexandra.
Numai ca eu sunt iute la manie si ma deranjeaza nedreptatea...Deh, o sa imi treaca cat de curand.

Mersic
Cred ca o sa ma pregatesc si eu de petrecere.
Mi-au venit vecinii, semn ca trebuie sa ma aranjez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Alexandra.sa iti dea Dumnezeu sanatate.esti o dulce,si cozonacii mei la fel,daca ma crezi,nici o frimitura nu mai am din ei.
asa de gustosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

LIVIA,bine ai venit si sedere cat mai scurta
CLAU,dragutza de tine,imi pare tare rau ca ti-au venit uratzii.dar eu te si nu mai fii suparata.o sa le venim noi de hac uratilor,cat de curand
ANCA,BIBY,sper sa fie cu noroc si ochisori luna asta la voi.
pe toate aspirantele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

FECIAN,dragutza si eu imi fac un milion de nervi cu astia de aici.arata la tv. de romania si bulgaria.din bulgaria arata numai lucruri faine si oameni bogati iar de la noi numa tigani si locuri urate.de ce?si zis nepasator,asta e roamnia si asta e bulgaria.
imi vine sa ii strang de gat pe nenorocitzi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

danielle, cati au iesit? sa dai la toate fetele de acolo reteta. este bestiala. ma bucur tare ca a iesit.

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Alexandra,deja le-am dat reteta la toate.
au iesit 2 mari si frumosideliciosi
sa avetzi o seara faina si sa va distrati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

va multumesc la toate pentru sprijin. la 12 noaptea o sa ma gandesc la voi si cand ma rog pentru BB-ul meu o sa ma rog si pentru al vostru. sa aveti un an bun, sa va bucurati de iubire si sa ne intalnim la o cafea fara cofeina, cu burtile maaaari.



Alexandra

Mergi la inceput