Aspirante optimiste>20 ani (26)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

ancadragomansigur ramanem noi toate luna asta
selina pupam sa ai grija de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Selina,iti doresc sa ai un bebe frumos,sanatos si destept.Dumnezeu sa va pazeasca si sa iti dea puterea de a trece peste toate greutatile de zi cu zi.sunt sigura ca sotzul tau o sa isi revina.mai ales cand o sa vada ce minunatie de bebe are. si nu fii suparata.noi suntem aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selina-d spune:

Olivia - TB a mea seamana un piculet cu a ta, pentru ca tot oral am luat-o. Am ovulat la 36,1 si am crescut treptat pana la 36,6 - 36,7 In sensul ca o zi una, o zi alta (am o scarita ) Si acum am ramas la 36,6. Nu a crescut mai mult, dar nici nu a coborat. Nu am avut scadere la implantare, nici pete, nimic. Si bebe e acolo ca l-am vazut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selina-d spune:

Va multumesc inca o data la toate, dar absolut toate pentru cuvintele frumoase si pentru sprijin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Olivia, in ce zi esti?


CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

fetelor aseara am visat ca aveam 2 linute la test si ii spuneam lu sormea...si vb cu ea sa nu spunem la nimeni pana nu mergem la dr....am inebunit

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Danielle nu toti stiu sa fie finuti, parca ar umbla cu obiecte, nu cu oameni
Haidet, fetelor, cine ne mai da o veste buna la inceput de an?


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

anca, doamne ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Seli,
Clau, eu sunt Z26. Cel mai lung CM l-am avut de 28 zile (mi-au venit uratii in Z29), luna trecuta, in mod normal il am la 26.
Anca, n-ai innebunit, eu am visat tot noaptea trecuta ca facusem test si n-am avut tupeu sa ma uit si i l-am dat sotului si topaia ca sunt 2 linii. Of, cand m-am trezit si am revenit la realitate, mi-au dat lacrimile
Laura

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Olivia ,vai de noi........

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput