Aspirante optimiste>20 ani (26)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Buna, dragutele mele! Am fost la masa la socrii si apoi am venit acasa si am facut nani , tare bine a mai fost!

Acum m-am trezit si am intrat sA va salut.

Olivia, si eu trebuie sa merg la un control luna asta, nu m-am programat inca, dar stiu sigur ca trebuie sa merg. Poate va tineti voi de capul meu sa nu uit sa ma duc.

Va pupacesc pe toate, mai stau pe aici cu voi.


CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

CLAU , OLIVIA uite asa mergem toate la doctor .
va si intru putin mai tarziu.tre sa fac de mancare la al meu domn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Pai maine la prima ora, suna si fa programarea, poate mergem in aceeasi zi , ca sa am cui ma plange inainte

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare tuturor
eu is tare bucuroasa, ca azi am prestat, cu toate ca is dupa CM, si nu prea am sanse, dar nu se stie niciodata.
Dupa ce am terminat,mi-au dat lacrimile, ca la o , iar sotul imi zice ca abia asteapta sa il anunt ca sunt
Am decis ca luna asta nu ne protejam deloc, sa vedem ce se intampla
o seara frumoasa tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Salutare fetele

Am auzit eu bine avem o -uta prin preajma?
URAAAA!!!!
Felicitari Selina si sa iti mearga toate bine. .
Am auzit cumva ca sotul nu e prea cuminte? Lasa ca ii trece lui cand o vedea ce mandrete de copil o sa aiba. Te pupam cu drag si asteptam vesti de la tine.
Ei bine, noi celelalte ce facem? Ramanem in urma?
Eu cel putin luna asta sigur . Ca tare rau m-am simtit si am luat o gramada de pastile si decat sa aiba probleme mai bine mai astept o luna sa incercam...Asta e...
In schimb abia astept vesti de la prietena mea cea mai buna care va nasta in curand o mandrete de baietel... abia astept..am eu emotii pentru ea...
Voi ce ati mai facut fetelor? Cum a fost Revul?
Noi am fost la prietenii nostri, a fost fain, ne-am bucurat alaturi de romani de integrare. Apoi pe la vreo 3 ne-am intors acasa... Ca batranii....Suntem cam singurei aici si incepem sa simtim asta, mai ales de sarbatori... Asta e, nu avem ce face.
De cand incepeti serviciul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Olivia, eu mai stau vreo saptamana, acum sunt in plina invazie rosie . Cred ca mai spre sfarsitul lunii o sa merg. Abia imi povestesti tu cum a fost!

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

URAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!
Avem prima pe anul 2007: Selina sa ai o sarcina cat mai usoara su in bebe sanatos si mancacios!!!!
FELICITARI!!!!!!
Eu zic, ca celelalte sa o urmam, ei ce ziceti??? Mergem la odisee in ????


Poze nunta..


De-as avea trei dorinte astea ar fi:
Sa fii langa mine/sa fiu langa tine/sa fim impreuna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

URAAAAAAAAAAAAAA!
Selina, sa ai o sarcina usoara, un bebe frumos si sanatos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

LA MULTI ANI!!!
M-am intors in seara asta si vad ca nu ati stat degeaba..Felicitari Selina!!!Sarcina usoara!!
Eu sunt Z16, am lucrat intens si mai lucram, poate avem noroc in 2007!La cumpana dintre ani mi-am pus dorinta de a ramane graviduta cat mai curand anul acesta, sper sa mi se indeplineasca!
pup fetele toate



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);];Revelion 06/07[/size=1]

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

kriss79
lasa ca ni se indeplineste noua aceasta dorinta, ai sa vezi, cum o sa fugi toate la odisee
ieri am fost sa ne vedem casuta, mai avem putin pana ne mutam, si deja am decis camera lui bebeVa ramane nemobilata pana vine el
o seara frumoasa tuturor.
abia astept sa ajung acasa sa, parca am prins gustulneprotejat

Mergi la inceput