Aspirante optimiste>20 ani (25)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Alysh multumim frumos pentru urari! La fel si tie! Un An Nou plin de bucurii si realizari! Sa vina BB mai repede!


Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?

Biby

In asteptarea...fetitzei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Ufff, Biby, saracuta de tine AM uitat povestea cu testele, sorry Poate ca nu e totul pierdut, sper sa nu-ti vina CM-ul si sa ai motiv de sarbatoare

Clau nici nu vreau sa stiu in ce zi sunt! Inca nu mi-au venit toate rezultatele la analize si vrau sa fi sigura ca totul e OK inainte de a relua proiectul bebe.

Ancutzule obosita, constipata, te dor sanii si tu zici ca vin uratii? Pai toate astea sunt semne de , nu? Poate ne fericesti cu o veste buna Cand ar tre' sa-ti vina uratii?


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Laurici cam pe 2 ianuarie,dar vin sigur...

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

neataaaaa! m-a disperat netul. incerc sa va scriu de 1 ora si am pierdut cateva mesaje .

cum e? a mai trecut macar 1 la odisee?

eu sunt asa si asa. ma dor sanii si ma doare si capul insa tare imi e ca e de la oboseala

unde va dantiuti sotii de integrare? ca al meu are cantare de 1 ora, de la 9-10, si apoi cred ca mergem in piata sa ne zgaim la artificii

apoi o luam din casa in casa cu si apoi acasica la noi cu

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pusichet spune:

salut
LA MULTI ANI , UN AN NOU FERICIT, SI SA AVETI BEBELUL MULT DORIT.
la mine, z26, s-a transformat in z1.
asta e, noi o sa-l facem o data cu intrarea in UE.
pupici


ana maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Anca hai ca poate nu mai vin!!! Prea ai tu semne...


Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?


Biby

In asteptarea...fetitzei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Anca, nu cred ca sunt simptome ceea ce am eu, adica foame mare si sanii mariti! In rest ma simt excelent, nu ma deranjeaza nici-un miros, nici-un gust...
In 2 zile ma linistesc, acum ca orice aspiranta sper foarte mult sa se fi prins ceva acolo...

La inceput, in prima luna in care ne-am hotarat la al doilea bebe, pur si simplu nu mi-a venit sa cred ca mi-a venit ciclu, eram absolut convinsa ca am ramas insarcinata. Mi s-a parut foarte ciudat ca neprotejandu-ma de nici-un fel nu am ramas graviduta. Am zis, n-are nimic raman in a doua luna raman clar. Acum sunt deja 7 luni de atunci si nu ma mai astept sa raman gravi, adica mi se pare normal cand vine ciclu,dar de suferit, sufar cat cuprinde! Asta e, speranta insa nu mi-am pierdut-o, o data tot o sa mai raman eu insarcinata, vreau o surioara pentru baietelul meu de 5 ani.

Va pupic pe toate, cred ca m-a apucat melancolia!!!

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

sorry ana. poate prin ianuarie sa se lege ceva. eu va tin pumnii la toate la .

si sa-si faca treaba

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Clau si la mine la fel,simptome sunt dar nu ma gandesc ca este bb,mai mult ca sigur ca vin uratii....

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

Clau si la mine la fel,simptome sunt dar nu ma gandesc ca este bb,mai mult ca sigur ca vin uratii....

anca
poze nunta
asteptam gemenii....



Pai cred ca ar trebui sa ne luam de mana toate trei!

Doamne ce frumos e afara!!!!! Parca vine primavara! Astept sa vina sotul de la tuns si plecam la mama la masa!


Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?


Biby

In asteptarea...fetitzei mele

Mergi la inceput