Aspirante optimiste>20 ani (25)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

pentru vestea pe care ne-ai dat-o Anca
Acusi o sa aflam ca asteptam amandoua, asa cum ne-am propus... Chiar ce vrei baitei, fetite?
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

papa danielle si refacere usoara.
Somn usor la toata lumea
Cred ca voi duce si eu la culcare.
Noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

uite ca avem si vesti bune. trei de-o data? niceeee. da stiu ca au avut bafta.

eu aproape ca am terminat cozonacii. sunt nebuna nu? a framantat al meu de i-au iesit ochii. m-am stricat de ras. avea coca pe umeri si pana la coate. si partea cea mai funny era ca avea toata fata plina. mai gusta si el din cand in cand hahahahahah. cred ca a mancat juma de cozonac.

ma tot gandesc...... sa se fi intamplat ceva luna asta la mine in burtica? poate ii si-au facut treaba si


pe toate

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Mai fetelor dar ce limbarita aveti! Noi tocmai am ramas singurei.. ne-au plecat prietenii si am zis sa intru putin sa va salut.. asa de 1 noaptea!
Alexandra sa-ti traiasca sotul! Tare gospodar! Al meu nu le are deloc cu bucataria dar nu ma plang.. are alte "talente" care ma multumesc! Hai ca nu mai e mult pana pe 31.. faci testul iese pozitiv si fugi la Odisee exact in noaptea de revelion! Ce dragutz!!!! Iti tin pumnii iubita!

Anca woow ce veste!!! Toate cele bune prietenei tale! sa-i traiasca comorile!!!

Olim cum e iubita? Mai curge ceva? Io zic ca e ceva la tine acolo! N-ar strica sa faci un test daca maine nu se intampla nimic!

Va pup fetelor!! Ma bag la somnik! ne vedem maine la cafelutza.

Aaaaaa a-propos si eu ma vopsesc maine. Mi-am luat negru violet.. sa vedem ce-o iesi!


Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?

Biby

In asteptarea...www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20842/.png" target="_blank">fetitzei mele[/b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

multam frumos de urari. daca ati vedea cozonacii mei ati muri de invidie cresc ca burticile asa sper sa cresc si eu hihihihih. daca as avea cum v-as da o felie de cozonac si as sarbatori pt fiecare in parte .
pana atunci ne ramane speranta.

uffff! cand ma gandesc ca sunt altele care asteapta de ani de zile mi se face parul maciuca

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Neata dragele mele, dar ati vorbit aseara nu gluma . Eu mai stau putin si fug la servici, dar cred ca doar pana la pranz.

Oooo, Alexandra, ati facut cozonaci! Dar ce gospodari sunteti. Bravoooo.

Biby, te pup iubita!

Fetele care ati fost aseara la cumparaturi, mai este foarte aglomerat sau mai subtire?

Haideti ca vorbim de la servici.
Va pup pe toate fara exceptie.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

buna fetelor,
nu stiu dak ma mai tineti minte.dar eu v-am mai citit chiar dak nu am mai avut net acasa.
vroiam sa impartasesc si cu voi bucuria mea...care am primit-o in seara de craciun dak va vine sa credeti....un test de sarcina pozitiv,si confirmat de medic.
suntem atat de fericiti.
doamne ajuta sa fie totul bine si va tin pumnii la toate.
pupici dulci si multa bafta in 2007.

vreau si eu un bebitz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaoi spune:

Felicitari Valicutza
Sa fie intr-un ceas bun. O asemenea veste, si mai ales acum in preajma sarbatorilor, trebuie udata cum se cuvine.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata fetele.
Valcutza esti in lista de gravidutze,FELICITARI......
Vreau si eu cozonac facut de un barbat...........

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Valicutza felicitari!!! Sa dea Dumnezeu sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos!Frumos cadou de Craciun!Ca si al meu de altfel!
Fetelor abia astept sa vina vremea sa faceti teste si sa auzim numai de II liniute!
Anca felicitari prietenei tale! Wow...tripleti!Sa fie sanatosi si mancaciosi!
Va



Craciunul aprinde lumina din sufletele noastre!
De Craciun sa fim mai buni,sa fim mai atenti si mai iubitori,sa fim mai aproape de cei dragi,sa ne bucuram de ei,sa ii iubim si sa fim iubiti!
Craciun Fericit!!!

Mirela

Mergi la inceput