"TRUCURI" PT A DEVENI MAMICA

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Klasi eu am stat cu picioarele pe pereti, cu perini sub sezut..la recomandarea medicului, probabil ca la unele are efect....

Fecian nu te supara, dar eu, Kla si Ioana 78 o facem numai de placere, am depasit demult faza in care ne gandeam la

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Nu m-am suparat
Am incercat si eu sa va spun parerea mea.
Doar ca faza cu boabele de mustar mi s-a parut tare amuzanta.
Sper sa nu fii suparat eu pe cineva cu comentariile mele, insa cred ca deja am facut-o
Imi pare rau nu asta a fost intentia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

stai linistatia iubito, daca noi intre noi nu ne ientelegem care avem acelasi necaz..atunci cine???

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

La MULTI ANI viitoare si deci viitoare mamici de !
Iata ca am ajuns in 2007, un an plin pentru toti.
Sunt convinsa ca multe tare se vor schimba in decursul acestui an.
Si mai sunt convinsa ca o sa vedem in cursul anului viitor multe -ute! Evident din categoria aspirantelor.
Cele care au asteptat atat de mult le va veni in acest an randul sa se bucure de !
Va fi anul implinirilor!
Asa ca la treaba aspirante, la treaba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitoni spune:

buna!
multumim felician pentru gandurile tale bune!
poate ne spui si cum sa facem, sa fim ?
Didi, buna metoda, imi pare rau ca nu a avut rezultatul dorit.
sora mea a incercat aceeasi metoda, nu a reusit .

fetelor nu fiti timide si , dezvaluiti secretele !!!
haideti sa ne ajutam....si dupa aceea sa [trombon, ]sa bem....si sa fim si noi fericite





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

LA MULTI ANI!va doresc ca acest an fie anul implinirilor tutror dorintelor,sa aveti in primul rand sanatate multa ,fericire si bucurie!

FECIAN dupa cum ti-a spus si PUSSI unele dintre noi facemnumai din placere,nicidecum cu gandul sa ramanem darrrrrrrrrrrr totusi nu e exclus ca Doamne-Doamne sa faca o minune.....cum a spus si sotul meu dupa o partida,am fugit la sa fac pipi si sotul se spala,si glumind am zis:ciao copii....(in timp ce faceam pipi)la care el zice:nu zi ciao si nu trebuia sa te ridici din pat ca nu se stie niciodata

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

LA Multi Ani si din parte mea fetelor! Am vorbit acum cu tot familionul la telefon si mi-a mai trecut supararea pricinuita de infarctul taticului meu. Am vorbit cu el la telefon, era optimist si mi-a zis ca se simte bine. A stat mami cu el toata noapte de revelion la spital. Am terminat paranteza.

Revenind la subiect: si eu am tot stat cu picioarele pe pereti, si cu perna sub fund, si cu bazinul si picioarele pe pat si cu capul in jos....doar doar or ajunge gigeii unde trebuie. Luna asta am stiut exact cind am ovulat. Am facut eco si dr. mi-a zis sa prestam in acea zi a ovulatiei. Spre surprinderea mea nu mi-a zis sa facem pauza citeva zile inainte, sau ca sa prestam o zi da si una nu. Cica important e sa prestezi in ziua ovulatiei, in rest...cit vrei. Asadar noi nu am pierdut timpul (zilnic)

Pupici la toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

quote:
Originally posted by gabitoni

buna!
multumim felician pentru gandurile tale bune!
poate ne spui si cum sa facem, sa fim ?
Didi, buna metoda, imi pare rau ca nu a avut rezultatul dorit.
sora mea a incercat aceeasi metoda, nu a reusit .

fetelor nu fiti timide si , dezvaluiti secretele !!!
haideti sa ne ajutam....si dupa aceea sa [trombon, ]sa bem....si sa fim si noi fericite








Draga gabitoni daca as sti sincer ti-as spune si tie .Nu de alta dar nici eu nu am nici un secret, sunt doar in faza de incercat si furat secrete de la alte aspirante.
Eu sunt abia la inceput si sunt foarte optimista, si mai ales sunt incapatanata si nu accept alt rezultat decat cel pe care il vreau asa ca voi incerca si voi incerca si voi incerca. Asta e singurul meu secret .A, si daca tot incerc, sa ma si distrez un pic ca de aia e sa fie fun.
Kla iarta-ma daca te-am suparat.Numai ca faza aia cu boabele de mustar a fost tare de tot.. Ei, o sa vina el....nu stiu cand da' vine...tu fii optimista. Optimismul e singura noastra
arma .
Hai ca fug ca puiu meu vrea sa ne uitam la stiri... V-am pupat fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

La multi ani!!! Un an nou mai bun!

Sa nu radeti de mine, vreau sa va intreb daca stie cineva de faza cu Polidinul, si anume ca ajuta sa ramanem mai usor insarcinate. Din punctul meu de vedere, inclin sa cred ca e o prostie, dar am o cunostinta care ma bate la cap sa incerc ca ea asa a ramas (a facut trei zile cate doua polidine pe zi intr-o perioada in care bantuia gripa). Problema e ca am mai auzit, dar nu stiu ce sa cred si nu am auzit pana acum explicatii stiintifice. Stie cineva ceva?

Zenobia
www.snugglepie.com/ezb/701399.png" target="_blank">Vine Mos Craciun!!!
Cununia civila
Deja casatoriti
-----------------------
Love, think, help

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

FECIAN nu m-ai suparat iubita,nici nu am de ce.....


LAURA unde esti?te tine barbatul de picoare?


ZENOBIA faza cu polidinul n-am auzit-o dar daca afli ca e bun da-mi de veste ca vreau sa incerccccccc

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput