"TRUCURI" PT A DEVENI MAMICA

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Pussi iubita chiar nu se mai poate face nimic?
Imi pare rau sa aud ca ai asa mari probleme, si eu imi dadeam cu presupusul. Imi vine sa intru in pamant de rusine....

Ati incercat si FIV?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Fetelor, ca tot ziceam eu ceva inainte de faza cu Polidinul.... ia uitati ce am gasit scris acum cateva zile de NanaMotoc, despre care stiu ca incerca de ceva vreme:

quote:
Cred ca e prima luna in care nu m-am gandit ca o sa fiu gravidutza.
Cand am ajuns acasa am facut gripa si 4 zile am fost la pat, cu temp 38,5-39 si 3 zile am facut polidin. [...] am facut testul. Am ramasa muta de uimire, ma uitam si nu imi venea sa cred. Nici acum nu realizez f tare.


Oare sa fie de la Polidin??? Fac laparo acum in februarie si incerc si eu. Ce-o fi, o fi... chit ca n-am gasit nimic pe net, ma gandesc ca n-are ce rau sa imi faca.

[editez] am gasit si in arhiva: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=38277

Zenobia
Cununia civila
Deja casatoriti
-----------------------
...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Eu i-am spus Nanei ca sigur Polidinul a ajutat-o! Am o cunostinta care a incercat 3 luni sa ramana gravida si se saturase de teste negative (dupa 3 luni deja!!!). La sfaturile unei foste asistente a facut Polidin din prima zi de ciclu nu stiu cate zile... Daca vreti o sa incerc sa aflu. A ramas dupa prima tura de Polidin!




In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

acest subiect a iesit din tema de discutie stabilita initial si prin urmare il voi inchide. va rog sa continuati discutiile la subiectele cu teme consacrate.

multumesc pentru intelegere

Mergi la inceput