FIV 96

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Buna dimineata!

Kitta ,Madalina28 vad ca numai voi doua sunteti deocamdata "in focuri" pentru FIV.Va tin pumnii sa fie o reusita pentru amandoua,incercati sa nu va stresati ca nu face deloc bine.Zic eu acum,dar cand voi incepe eu...atunci sa vedeti "bombardament" cu intrebari de la mine.....
Kitta bafta la numaratoarea "outelor", sa fie cat mai multe si toate de nota 10!Da-ne vesti!

Pupici tuturor!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

P.S. Le rog atat pe fetele care sunt deja mamici fericite,cat si pe cele cu burtica si pe cele aspirante sa povesteasca "istorioara" lor cu bune si rele ca sa se poata face trimitere la link-uri, sau daca au scris la alte capitole sa ne spuna unde exact ( ma refer la fetele care sunt trecute pe liste ,dar numai cu numele... ).Capitolul urmator am inteles ca il va deschide una dintre fete deoarece Liana e plecata in Ungaria pt FIV si va face si modificarile survenite intre timp. Multumesc! toata lumea este de acord,da fetelor?

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Kora, din cate stiu eu sunt 4 fete pe forum care sunt "in focuri": Kitta, Madalina, Adhnana, si sa nu uitam de Liana.

Sa dea DD sa reuseasca toate si sa incepem anul cu reusite depline.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Monilland scuze si multumesc ca mi-ai atras atentia!
Asadar multa bafta celor 4 fete "in focuri" : Kitta, Madalina28, Adhnana si Liana !Va tinem pumnii!

Tuturor celorlalte fete care urmeaza mai devreme sau mai tarziu sa intre in "artileria grea" mult succes si sa "ploua" cu anul acesta, iar gravidutelor sarcina cat mai uosara si la termen!!!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Aicea-s!!! nu am net acasa doar la servici, asa ca doar in timpul saptamanii va scriu.
Moniland,Pussi Cetrodite este un inhibator al ovulatiei (anti-gonadotropida), la ei se ia din a 6-a zi ca sa nu ovulezi inainte de punctie.Cu formula asta ei spun ca au mai mult succes decat cu inhibare de 2 saptamani, dar si eu ma tem ca asa sa nu cumva sa nu am destui foliculi .Azi am sa sun , dupa ora 17 si am sa ma interesez mai detaliat. Sper sa reusesc sa vb. cu medicul.daca vreti uitati-va pe www.szalay.at.
Ce-mi place ca am intrat pe forumul italian (cercounbimbo)si profesorul efectiv este unul din persoanele care chat-eaza cu persoanele interesate si raspunde la intrebari.Am vazut ca din 30 de persoane una doar a fost nemultumita. Nu vreau sa-mi fac sperante din nou dar cred ca totusi sunt mai pregatiti decat romanii(mai ales dupa experienta mea negativa).Am vb. si cu sotul si decis sa incercam aici iar in caz de esec atunci in Ungaria....Sper sa nu fie nevoie.
Va pupacesc si va tin la curent cu noutatile

galuscuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Galuscuta, sa fie cu noroc de data asta!!

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Betty- am vazu ca ai scris ca chistuletele dispar cu Duphaston...da' asa luat de capul meu sau doar cu prescriptie medicala? ca eu am luat in august 10 pastile ca nu mi-a venit ciclul a doua luna dupa primul Fiv, asa mi-a zis dr. dar chisturile mi-au ramas (inainte de Fiv nu aveam nimic iar acum am ovare micropolichistice).Sper ca pot sa-mi faca alt Fiv cu problema asta.

galuscuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Dana

galuscuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Capitolul 97 il gasiti aici

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

Fetelor va multumesc ca va ganditi la noi
KITTA - te asteptam cu vesti bune! Si sunt sigurta ca sunt bune mai ales ca ai schimbat tratamentul deci neparat va trebui sa reactionezi mult mai bine. Bafta!
madalina28- incearca sa te linistesti, asa cum ti-a spus si aniast72, de venit tot tre sa vina
galuscuta - si eu am overe micropolichistice, fac in continuare tratament pentru a tine prolactina in frau si uite ca fac FIV. Deci se poate. Nu te mai stresa.

Va pup,
Adhnana

Mergi la inceput