Pacientele optimiste si gravi ale dr. Tutunaru(20)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns copilut spune:

inuta12 - nu te dezamagi. Unii medici si mai ales cei din Giulesti au anumite interese. Atat tamp cat exista gigei, AI SANSE. Si slava tie doamne ca acum sunt metode... sa tina DD cu tine si o sa tot reusesti.Nu te lua chiar dupa toti, chiar daca sunt medici. Important este ca ai moralul OK.Ia exemplul Korei. Hai ca trebuie sa ne sustinem una pe alta, ca cine stie cand voi fi si eu deprimata...La anul vom fi , da? Eu mi-am propus pana in martie cel tarziu...ca sa iasa capricorn .

kristind Sa stii ca m-am gandit si eu la asta. uf. Nu am decat sa astept CM sau ...vom vedea.Mai stii ce surprize scoate DD din palarie

laura69silk - Succes si tie. Merci.


Dragele mele, nu cred ca o sa ne mai auzim sau o sa ne mai vedem anul acesta asa ca va urez sa aveti Sarbatori linistite, fericite, cu multa pace. Sa ne bucuram de ceea ce avem, sa cerem de la DD ceea ce nu avem , iar noul an sa fie asa cum ni-l dorim fiecare dintre noi. La multi ani !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuca_b spune:

Va doresc tuturor;
Colind curat,Brad minunat,
Mos bogat,Craciun luminat,
Pahar inchinat,Gand implinit,
An nou fericit!
La multi ani si sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

PS;nu am mai sunat pt.programare la Dr.T.
Va multumesc tuturor pt.raspunsuri si sfaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty_nic spune:

Dragele mele dragi,
Va urez "Sarbatori fericite!" alaturi de cei dragi, sanatate, fericire, iubire si impliniri alaturi de cei dragi!
Pup toate fetele dragi mie si sa dea DD sa ne revedem in noul an cu cat mai mult optimism si, de ce nu, si multe reusite!



Poze

Viitorul suna foarte bine: vine bebe!
Nimic nu este intamplator.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns orchis spune:

Fetelor, kristind, claucia, KoraPop, marinar sunteti minunate!! M-ati mai linistit!
Va multumesc si va urez sarbatori minunate alaturi de cei dragi!

orchis
10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

si pt ca nu amstare, sa va arat ce am facut eu azi

papa bun

Marina 35+ Emma Ioana

burtika
lucrusoare bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna79 spune:

Dragele mele
Sfintele sarbatori si noul an 2007 sa va aduca pace in suflet, sanatate,fericire cit si indeplinirea tuturor dorintelor atat voua cit si celor care voi ii iubiti.
Sarbatori fericite si un calduros la multi ani.
Va pup pe toate fara nici o exceptie eu o sa lipsesc pana la anul

"A iubi inseamna a inceta sa traiesti pentru tine, a face ca toate sentimentele omenesti, teama, speranta, durerea, bucuria, placerea sa nu depinda decat de o singura fiinta; inseamna a te cufunda in infinit, a nu gasi nici o limita simtirii, a-ti inchina viata unei fiinte in asa fel incat sa nu traiesti si sa nu gandesti decat pentru a o face fericita; a turna maretie in injosire, a gasi alinare in lacrimi indurerate, placere in suferinta si suferinta in placere; adica a intruni in sine toate contradictiile." BALZAC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

LAURA69SILK LA MULTI ANI FERICITI!! Sa-ti fie viata o continua sarbatoare si sa ti se implineasca cel mai frumos vis al tau: acela de mamica!! Sa fii iubita si fericita alaturi de sotul tau drag!! Multi, multi ani fericiti!!!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna79 spune:

Laurica la multi ani cu sanatate fericire si sa ti se implineasca cel mai dorit vis cel de a deveni mamica.te pup dulce.

"A iubi inseamna a inceta sa traiesti pentru tine, a face ca toate sentimentele omenesti, teama, speranta, durerea, bucuria, placerea sa nu depinda decat de o singura fiinta; inseamna a te cufunda in infinit, a nu gasi nici o limita simtirii, a-ti inchina viata unei fiinte in asa fel incat sa nu traiesti si sa nu gandesti decat pentru a o face fericita; a turna maretie in injosire, a gasi alinare in lacrimi indurerate, placere in suferinta si suferinta in placere; adica a intruni in sine toate contradictiile." BALZAC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura69silk spune:


Ioana, iubita mea nasa si prietena, Mirunica + va multumesc din suflet, fetelor ! Ce surpriza frumoasa...!

Va spun cu MARE bucurie ca, ieri, 22.12. m-au invadat uratii...si sunt tare bucuroasa...astept sa trec la treaba, caci stiu cum stau si sunt optimista pentru anul urmator. Ma duc repejor sa mai fac ceva cumparaturi si astept sa vad ce surpriza frumoasa mi-a pregatit Florin pentru diseara... + + +

Va doresc din suflet CRACIUN FERICIT, MULTA IUBIRE, FERICIRE, SANATATE, ARMONIE !!! SA NU INCETATI SA VISATI, SA CREDETI IN SANSA VOASTRA, SI SA DEA BUNUL DUMNEZEU, CA IN ANUL URMATOR SA AJUNGEM SA NE TRAIM VISELE !!!

Va iubesc pe toate si va multumesc ca existati !!!

Laurica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihavasoi spune:

Salutare, fetelor! Azi e ziua mea si am la treaba ca fac si cozonaci.E adevarat ca n-am mai scris de mult timp, dar "nimic nou sub soare"....poate luna asta, desi nici nu stiu cand am ovulat.Am facut o pauza.Sunt Z 24 dintr-un CM de 31-34.Luna viitoare o sa repete sotul si spermograma...
Va doresc tuturor CRACIUN FERICIT alaturi de cei dragi si un An Nou plin de impliniri, cu multi
Va doresc tot binele din lume

Mergi la inceput