FIV 95

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

pis...nu te lasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada.P spune:

Pis ... nu am cuvinte! Sa fii curajoasa! Iti doresc ca data viitoare sa reuseasca.

Fetelor, ma simt de parca tragem bete de chibrit, unele lungi, altele scurte, dintr-un pumn... stiti voi la ce ma refer...
Eu inca sangerez. Foarte, foarte putin, stau cu absorbant zilnic. Nu stiu ce sa mai cred... as vrea sa se opreasca.

Andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Pis

mi-am facut un test de urina....negativ..Z11 de la Et si Z13 de la punctie...ce parere aveti???

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Pussi ti-am scris la FIV in Ungaria. Iti doresc sa vii maine cu vestea pe care o doresti si tu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Pis sa-ti dea DD putere.
Adelia o explicatie a nereusitelor nu mi s-a dat niciodata, dar de fiecare data am facut alta schema de tratament. Totul e OK , ovocite, fecundare, embrioni, doar ca nu vor sa ramana.
Anaist ma gandesc la tine.
Andrada ti-am trimis PM
Andicu asteptam vesti de la echo.
Crinuta am inteles ca mergi in ian la control?
Pussi maine sa vii cu vesti bune. Tinem pumnii.
Fetele care fac testul sapt asta multa bafta.
cristinici

''Niciodata sa nu te simti rusinat ca ai incercat si n-ai reusit,pt ca acela ce nu a avut esecuri inseamna ca nu a incercat vreodata''O G Mandino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

of, Pisule ce rau imi pare.

Pussi, nu e relevant. Doar testul din sange facut in a 14-a zi e cel pe care ne bazam. Il vei face maine?

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Cristinici da.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexi22 spune:

PUSI eu mi-am facut testul de urina in ziua 11 de la ET si a iesit negativ si valoarea BHCG era 133.37.Asa ca nu te lua dupa testele de urina .era inca un test bun clear blue.
Tin pumni pt maine si vb cu asistenta care iti trage sange sa ti-l de-a mai repede ca altfel tre sa astepti pana seara si cred ca nu mai ai rabdare.

alexi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Alexi multumesc din suflet ca mi-ai zis de patania ta...maine merg increzatoare la Bioclinica ca sunt

Va pup pe toate ..si maine o sa vin cu vesti bune

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Pis imi pare tare rau. Sper ca in cel mai scurt timp posibil sa it implinsti visul. Te apreciez pentru taria de care dai dovada. Iti doresc multa bafta in continuare.
Zouzounaki, KoraPop, Kla78, Moniland celor 7 va multumeste si sa va auda DD si sa ne daruiasca de cel mai frumos cadou .
Moniland multumesc pentru informatie. Tot astept picatura aia si nu vine, asa ca daca nu am pana acum nimic sunt tot in ceata, dar macar am o speranta.
Teodoran, scumpo cred ca vin si eu . Te anunt pe sambata.
Andrada.P cred ca este o super veste. Inseamna ca te-a "insemnat" cum se spune. Eu zic ca trebuie sa stai linistita. Oricum CM nu poate sa iti vina acum ptr ca este prea devreme. In ce priveste cantitatea de utrogestan mie mi-a dat doctorul din ziua ET cate 6 /zi, adica 2/8 ore, ceea ce este cumplit mai ales cand trebuie sa ma scol in fiecare noapte la 1:00 sa imi pun utrogestanul - poti sa iti dai seama ce placere.
Cristinici, saru'mana mult. Speram sa auzim de cat mai multe in cursul saptamanii acesteia si viitoare.
Pussi scumpo, nu are rost sa te impacientezi. Doar testul e sange e concludent. Asa ca stai cumintica pana maine cand o sa il faci pe cel de sange. O sa vezi ca o sa fie bine.

Eu azi nu am mai rezistat si m-am dus la servici. Nu prea am vreun simptom, doar ca am inceput sa am dureri ca la CM mai devreme si erau destul de nasoale, dar acum este ok. Cred ca este un semn bun.
Daca am facut Fiv -ul pe 12 la ora 13 inseamna ca pe 24 la ora 8 sunt in Z11?

In rest va pup pe toate

betty78

Mergi la inceput