Vine barza ? (33)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanaonyx spune:

In noiembrie s-a facut un an de cand am oprit pilulele. Incercam sa avem bb cam din mai-iunie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Si eu la fel din noi nu mai iau si incercam cam di martie.
Pupici

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Se pare ca am cam bagat barza in sperietzi si a inceput sa se arate. Bunnnnnnnn.
Felicitari Letitia iar tie Oana iti in pumni stransi sa fie maine II clare, clare! Uite aici si galeria de rigoare:


Nana, aspiranta la titlul de mamica!
In asteptarea lui !
Nunta noastra de vis!


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Letitia, felicitari!!!

Sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos si frumos!!!

Oana, ti-am scris si la aspirante, asteptam testul de maine! Sa dea DD sa fie bebe!



Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

FELICITARI OANA SI LETITIA!!!!!!!
SA AVETI O SARCINA USOARA SI UN BEBE SANATOS!!!!!
Oana draga cu era a doua liniuta?Era la fel de groasa ca si prima?Pt ca la multe fete in preajma venirii menstruatiei,apare acea liniuta fff pala.Chiar si mie mi-a aparut si dupa aceea am fost tare dezamagita.A doua liniuta trebuie sa fie la fel de groasa,nu neaparat foarte colorata.Sper ca la testul de maine sa iasa cele 2 liniute clare!!!!!!Fac galerie!!!!
Hai Oana!!!!

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/E-35p2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns letitia maria spune:


Va multumesc fetelor din suflet pentru urari! Abia asteptam sa va dau vestea , in afara de sotul meu nu stie nimeni si nici nu vom spune o perioada , asa am facut si la prima sarcina. Aseara in timp ce pregateam baia pentru Luca care are acum un an si cinci luni , am zis ca nu mai am rabdare si sa fac testul. Liniutele au aparut atat de repede si atat de clare ca pur si simplu m-am blocat. Am zis o rugaciune de multumire si ma gandeam cum sa-i dau vestea sotului meu sa fie ca o surpriza frumoasa. Am pus testul in dulapiorul meu din baie unde eram sigura ca nu are ce cauta si ma tot gandeam cum sa-i spun sa fie mai frumos . Peste vreo ora tot cautand o forfecuta de unghii apare cu testul foarte emotionat si ma intreaba daca este cu adevarat ce crede el. Ne-am bucurat impreuna tot atat de mult ca prima oara cu Luca...
Felicitari Amik siOana pentru cele doua liniute ! Bebelusi sanatosi si cuminti! Oana , la prima sarcina tot asa mi-a aparut la primul test , o liniuta palida , a doua zi la urmatorul test a fost mai clara , pana a devenit la fel de intensa ca cea de control.
Fetelor, va doresc sa vina si la voi bebelusii asteptati cat mai repede si sa fiti convinse ca SIGUR O SA VINA !
ce-am mai scris...sper ca nu v-am plictisit...

Beatrice si bebe Luca( 22.07.2005)
http://community.webshots.com/user/beatricemaria100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

FELICITARI LETITIA!!!!!!!!!
FELICITARI OANA!!!!!!!!!
Sa va dea Dumnezeu o sarcina usoara si bb-i sanatosi!!!



Ingeri asteapta cu nerabdare...o lumina puternica se aprinde in sufletul fiecaruia dintre noi. Este vremea unui nou inceput, unui nou drum plin de sperante, fericire si sentimente nobile. Vine Mos Craciun, acel batranel rumen care este binevoitor si nu uita pe nimeni. Doar pentru a ne aduce aminte sa nu uitam de noi insine si sufletele noaste!
O iarna frumoasa, plina de zambete!!!
Biby

In asteptarea...www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20842/.png" target="_blank">fetitzei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

felicitari oana!
felicitari letitia!
sa va dea DD bebelusi sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Letitia felicitari!!!
Oana felicitari!!! Sigur maine o sa ai II liniute clare!
Ce cadou frumos ati primit de Craciun!



Mirela
www.snugglepie.com/ezb/692306.png" target="_blank">Vine Craciunul! www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20961/" target="_blank">Praying for a miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns juliada spune:


FELICITARI......la toate felete care au reusit sa aiba ce isi doresc.
Ce cadou frumos aveti de la DD, se spune ca copii sunt darul lui DD, cred ca va iubeste tare mult,si va da ce doriti....

Spuneti cum vreti sa fie darul, cu funtita rosie sau albastra?

Sarbatori fericice la toate fetele din acest forum

numai bine






Mergi la inceput