Vine barza ? (33)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

Gina "La multi ani!" pentru Rebecca!
sa fie sanatoasa si cu mult noroc!

Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!


*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*
---------------------------------------------------
Vio,mamica de viitor "avionar"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Amik felicitari!!!!!!!!! Sa ai o sarcina usoara si un sanatos tun!

Gina sa-ti traiasca printesa!! Ce nume frumos...




Ingeri asteapta cu nerabdare...o lumina puternica se aprinde in sufletul fiecaruia dintre noi. Este vremea unui nou inceput, unui nou drum plin de sperante, fericire si sentimente nobile. Vine Mos Craciun, acel batranel rumen care este binevoitor si nu uita pe nimeni. Doar pentru a ne aduce aminte sa nu uitam de noi insine si sufletele noaste!
O iarna frumoasa, plina de zambete!!!
Biby

In asteptarea...www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20842/.png" target="_blank">fetitzei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selina-d spune:

Irlandeza de mult nu mai citisem vesti de la tine. Imi pare rau ca va chinuiti inca si mi se pare inuman cum te-au programat pe tine la consult. Sper ca sotul tau sa isi revina cat mai repede si sa scapati de stresul asta. draguta de tine (si bineinteles ca daca si eu inca tot pe la aspirante bantui inca nu am reusit )

Gina si eu imi aduc aminte de tine cand faceai galerie sa venim la odiseea de mai-iunie. Nu am stiut ca bebe mic nu mai e cu voi Imi pare sincer rau. Sper sa fie bine si la voi cat mai repede Felicitari pentru printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaonyx spune:

Buna dimineata, fetelor!
Felicitari noilor !
Nu am mai scris de multa vreme pentru ca am vrut sa iau o pauza, sa nu ma mai gandesc atata la bebe.... Am vrut ca o perioada sa nu ma mai stresez deloc, asa ca nu am mai calculat zile, CM, perioada fertila si am facut doar cand am avut chef.... si am ajuns in Z29 sau 30 (nu stiu sigur, pentru ca, asa cum v-am mai spus nu am calculat nimik). Nu m-am simtit deloc bine azi dimineata, m-a durut capul si mi-a fost greata. Am cumparat un Sure Check, de curiozitate si ce sa vedeti....A APARUT O A DOUA LINIUTA, foarte, foarte palida (abia daca se observa). Am citit aici pe forum ca si altor fete le-a aparut liniuta aia palida, palida la inceput. O sa repet testul maine dimineata. Va rog, rugati-va si pentru mine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Oana eu ma rog ptr tine dar sigur ai bb in burta.
FELICITARI!!!!!!!!!!!

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns letitia maria spune:

Fetelor, am facut un test si au aparut doua liniute roz , clare de tot !!! Aveam o intarziere de trei zile si am zis sa-mi iau inima in dinti. Sunt foarte fericita dar parca inca nu realizez!

Beatrice si bebe Luca( 22.07.2005)
http://community.webshots.com/user/beatricemaria100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selina-d spune:

Felicitari noilor gravidute amik, oanaonyx si letitia maria

O sa fie bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Doamne nu-mi vine sa cred...bravo fetelor.
Letitia felicitari si tie.
Haideti ca incet incet vine barza la toate......

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaonyx spune:

Anca, iti multumesc din suflet!! Esti prima care ma felicita, dar pana nu mai fac un test sa vad linia aia a doua clara, nu imi vine sa cred! Daca am ramas, inseamna ca secretul e sa nu te stresezi si sa il lasi pe DD sa decida cand si cum.
Letitia, felicitari! Sa te tine Dumneyeu sanatoasa si sa te bucuri de un bebe sanatos si frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Oana asta fac si eu acum,nu ma stresez.
De cand incerci sa faci bb?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput