Aspirante optimiste, peste 35 ani - (7)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:

Danotino,io...incerc ...dar nu bag mana in foc ca reusesc......mmmmm....ce narav urat......
SAR'NAAAAA !!!! ptr. urai!!!
Am intrat si io , in fugutza , sa va urez ( in ordine!!!)
UN AN NOU MAI FRUMOS, MAI BOGAT SI DE 100000 DE ORI MAI FERICIT CA CEL CARE SE TERMINA!!!
Ptr. sotziori...Saculetzele pline cu "gigei , vioi si dornici de viata "
Siiiii...nu in ultimul rand ( ca aceasta urare nu prea merge fara a doua.... )Copilutzi frumosi, grasi si sanatosi!!! Cat mai curand!!
LAAA MUUULTI ANI !!!

PERLUTZA sufletzelul meu!


V A
copilutz'-> Mama diminutivelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:

AAAAAAAAAAA
Si o urare "de suflet" ptr. Avaloneluuu!!!
La muulti ani!!! Sa fie intr-un ceas bun!!!
O sa fii cea mai "CEA" miresica pe 2007 !!!
Si sa vedeti ca bb. vine dupa cununia religioasa!!!
Sa va ajute Dumnezeu!!!
Miiii de pupushori si imbratzisari!!!
Am okii rosii daca ascult si trag cu ochiul pe la alte usii !!!

PERLUTZA sufletzelul meu!


V A
copilutz'-> Mama diminutivelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Multumesc, Copilutzule, multumesc ca te-ai gandit la mine! Ma gandesc si eu la fiecare din voi, sa fiti fericite, sa deveniti mame in 2007, veti fi cele mai bune mamici de pe pamant!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IULIABRAILA spune:

LA MULTI ANI ! LA MULTI ANI! LA MULTI ANI !
si tot ceea ce va doriti sa se implineasca, multa sanatate si fericire alaturi de toti cei dragi voua.
si multumesc mult pentru ca EXISTATI, cu drag va ureaza,
IULIA

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticul spune:

Fetelor,tot ce va doriti sa se implineasca in anul 2007!La multi ani!
PITICUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

LA MULTI ANI PE 2007!! Si fie ca noul an sa fie mai bun si mai darnic pentru noi toate!!
Hazul multumim pentru incurajari si felicitari pentru cei doi copilasi ai tai!! Sa-ti traiasca si sa te bucuri de ei!!
Donatino asa zic si eu ca pentru 33 de ani e perfect sa fiu mamica, cum insa nu s-a intamplat inca, desi i-mi doream sa fie inainte de 30, as dori sa vina un bebe in viata mea, fie el si infiat! Iar pe urma poate fiind mai linistita, va mai veni inca unul, al meu propriu, ca si in cazul lui Hazul si al multor alte mamici! Bine, inca nu-i batuta in cui ideea mea, dar nici o exclud din start, am spus doar ca ma tot gandesc si la aceasta varianta si ca e pentru prima oara cand gandesc astfel! Multumesc pt. incurajari!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

Tuturor aspirantelor si gravidutelor va urez ca anul 2007 sa va aduca copilul mult dorit si sa dati uitarii tot chinul anilor trecuti!

Avalon, te rog sa ma scoti de pe lista. Totusi voi fi la fel de prezenta. Ce credeati? Ca scapati de mine ? Glumesc
Ei, cum ati petrecut? Care pe unde ati fost?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

LA MULTI ANI! UN 2007 PLIN DE IMPLINIRI SI BUCURII SI DE BURTICI UMFLATE!
dj_mama de ce sa te scoata de pe listuta?
ioana pupici! ma bucur ca esti optimista inca, parca ti-ai mai revenit. e o idee buna la care si eu m-am gandit. sotul meu n-o prea agreeaza...
avalon, sa ai cea mai frumoasa nunta!
copilutz, macar incearca...asa o saptamana, o sa vezi ca o sa fie mai usor...
iulia, cum ai reusit?? natural, IA, FIV?
piticule, te pupam.


danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari-lu spune:

Am intrat putin sa spun LA MULTI ANI LUPTATOARELOR!SA FITI TOATE CASTIGATOARE IN NOUL AN!!!
Nu voi mai inta curand caci am indicatia d a sta la pat cat mai mult,am colul f scurt si intredeschis si pot sa nasc oricand.Sper totusi ca BB sa mai astepte putin,macar o luna.Fac trat p care-l suport nesperat d bine,dar tot mai am contractii.BB a chefuit mai mult decat mamica lui si inca mai petrece...tot ii explic c bine-i acolo sa-l conving sa mai stea...
Pup toate fetele!!!

Maria 31+ & BB Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Mari-lu stai cumintica si bebe va mai astepta si el, daca mamica il roaga asa frumos sa stea acolo!
Avalon, Dj_mama, Andrabirni, Donatino, Piticul, Copilutzu, Nusy...





Mergi la inceput