Aspirante optimiste, peste 35 ani - (7)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Buna fetelor!!
Aurel_cris, Donatino bine a-ti venit!
Andrabirni multumesc de urari!
pupici cu fulgi de nea la toate....





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

Fetelor, cum stati dupa prima parte a Sarbatorilor?
Eu cred ca sunt cea mai sucita fata de pe forum....ma gandeam zilele trecute sa fac FIV la Giulesti....tare zapi mai sunt...nici nu mai stiu ce vreau, unde vreau si asa mai departe.Sper sa mi se lumineze mintea odata cu Anul Nou.
Nusy, Miki, Avalon, Inutza12, Ioanatugs,Iuliabraila,Copilutzu si toate celelalte... va astept aici...sunt cam singurica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Buna dimineata tuturor! Fetelor, a venit mosul la voi?
andrabirni, se pare ca fetele sunt plecate, se distreaza, si foarte bine fac! Eu am reinceput munca... bineinteles, cu nici o tragere de inima...
Danotino, bine ai venit printre noi! Eu nu am inca 35, dar am trecut de multisor de 20...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:

Toooate aspirantele "trufandale" si nu numai... , sunt rugate sa mai lase sarmailiii , carnatziiii si cozonacii...si , sa isi mai bage un okishor pe aici!!!
Va imbratzisez cu drag !!!!
si
LA MUUUULTI ANI!!!!
haaac... na...ca iar am beut !!!
Andra, Feli si io plecam dar...am pierdut avionul....hi, hi, hi,...ma dadea afara de la servici !!!


PERLUTZA sufletzelul meu!


V A
copilutz'-> Mama diminutivelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

....cu un ochisor....sal'tare fetele!!
Si pe mine ma cuprind gandurile acum la sfarsit de an....sper ca anul urmator sa am pentru cine face bradul! Am fost atat de tristi Craciunul asta, incat ne-am promis unul altuia ca daca nu se intampla minunea cat de curand, sa adoptam!! Avem atat de multa dragoste de oferit, incat ar fi prea trist sa ne-o inchidem si sa ne intristam in asa hal!!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

buna seara!
avalon, felicia, ioana, fetelor va !
copilutz, multumim [entru invitatie.
avalon, multumesc ca m-ai trecut pe listuta! daca mai vrei informatii pot sa-ti spun:infertilitate secundara, o sarcina in 2000 intrerupta la cerere ... , o sarcina oprita din evolutie la 8 saptamani in 2005, , HSG in 2004, laparo in ianuarie 2006, o IA nereusita in iunie 2006 , doar o trompa permeabila-dreapta, sotul normospermie, fecioara.
ioana te inteleg perfect. si eu am simtit la fel in fiecare an de sarbatori, . tristete pentru ca nu am pentru cine sa fac bradul si nu am cui sa ofer atata iubire. pe 20 dec am facut o IA si sper, ca si tine ca la craciunul viitor sa fim trei. eu zic sa te mai gandesti cu adoptia, sa incerci mai intai un FIV.
va pup si va doresc o seara placuta.

danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Ioana, Danotino, nu fiti triste, fetelor, si mai ales nu abandonati! Va veni si vremea noastra, o sa vedeti!
Copilutzule, vad ca ti-a trecut supararea dupa IA, las' ca mai faci, nu-i asa?
Andra, indiferent unde vei face fiv, trebuie sa fii tare. Sansele sunt cam aceleasi peste tot. Mult noroc iti doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

of, cu siguranta nu abandonam. mi-e o fricaaaaaaaaa..
sotul meu e f optimist dupa inseminarea asta, mai ales ca i-a zis dr ca a fost f bine, adica a avut dupa preparare, mai multi de 100 milioane.

danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

Fetelor, parca cu asa animatie mai merge....
Miki, pe unde esti? Sper ca te-ai detasat cateva zile de DC, dar vei revenii cu forte proaspete si cu un optimism la fel de mare....si iti multumim ca ne mai dai cate un imbold si noua....

Nusy,sper sa devenim mamici dupa primul FIV ...
Avalon, ca de obicei esti o buna prietena....si ai dreptate....oriunde as face FIV, sa reuseasca!
Felicia_, nu era nimeni pe forum si chiar ma ingrijorasem...sunteti ca aerul pentru mine; indiferent de ora, cand vin acasa, primul lucru pe care il fac, deschid DC.
Ioanatugs,Copilutzu,Danotino,Mari_lu,Iuliabraila si toate celelalte fete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IULIABRAILA spune:

fetili, se pare ca bebe este baietzel !
CAM 30 LA SUTA SANSE PT ASTA...NIMIC SIGUR. IN REST OK DE SANATOS.
va pup dulce de tot , IULIA

16+

Mergi la inceput