Aspirante optimiste, peste 35 ani - (7)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Anca, maca se ia din prima zi a ciclului, toata luna.

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Nusy multumesc.
Eu sunt in Z10,deci trebuie sa astept luna viitoare.
Pupici

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

avalon, foarte buna decizia ta Mi-ar place sa pot face si eu asa ceva, dar la anul nu se intrevad posibilitati prea mari de timp liber. Eu iti doresc vacanta placuta si sa te auzim cu vesti bune cind te intorci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Anca, eu zic ca poti sa iei,chiar si-asa...ca n-are ce sa se intample...eu,de exemplu,luna asta am inceput sa iau din ziua a 5a , ca pana atunci n-am avut chef sa iau(sa inghit pastile,adica).

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Si se iau 3 pe zi ,nu?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Exact,trei pe zi,dupa masa.Succes!

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

quote:
Originally posted by miki-miki

Eu Z14 dar de prestat nu am prestat ca nu am cu cine si de fapt nici cu ce
Edit: Dar iau Maca la greu sa ma fertilizez dar pt ce nu stiu .Poate raman nu ea dar e fetitza dar lasa ca incep sa iau Vitex si asta e baietzel dc ma iau dupa nume. Sunt intr-o dunga azi.
Miki





Mikisor, inteleg amaraciunea ta... dar atata timp cat exista o posibilitate trebuie sa lupti pentru ea! Te 'fertilizezi' pentru perioada urmatoare, ca sa fii pregatita. Exemplul lui MikeyD este clar. Se poate! Si tu vei reusi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticul spune:

Avalon, nici eu nu am stiut altceva decat munca pana la varsta asta. Si...am si eu 33 de ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Buna fete dragi!!
Nusy ma urmaresti ai...si pe la alte topicuri? Deci i-ai administrat sotului carnitina, eu i-am luat dar am uitat sa le car dupa mine si inca nu i-am dat nici una. Am inteles ca efecte adverse nu prea are si Damian ne-a spus clar ca doar med. hormonale le pot face mai mult rau decat bine. asa ca multa bafta
Avalon draga pentru planul de bataie... si fii sigura ca schimbarea i-ti va aduce tot ce-ti doresti mai mult!!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

Fetelor multumesc ca m-ati primit in rindul vostru,eu va citesc mereu dar nu am noutati asa ca nu prea scriu,va doresc insa bafta din toata inima.la toate

Mergi la inceput