** Mamici aspirante din nou ** (21)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Daiopri spune:

Asa, nici nu stiu cu ce/cine sa incep:) FELICITAI Gio, sa iti traiasca fetita, sa fie sanatoasa si asteptam poze. Apoi, of course, Gina felicitari sarcina usoara si numai bine. Desi as putea spune ca m-am “enervat” :) Nici nu am venit si eu bine pe aici si voi o stergeti deja?:))))
Las ca acum, il atac pe sot si poate va prind din urma, nu de alta da sa vorbesc singura pe aici? :)
Acuma serios vorbind va doresc mult success la toate si sa auzim numai vesti bune.
Irinel ziceam ca o sa imi scot un chist de la mana dreapta vineri, asa ca o sa fiu pe tusa o bucata, da poate ma ocup de alte activitati:), daca tot is odihnita.
Desi mi-a venit, e cam ciudat totusi, ca eu cumva am asa o stare generala mai diferita, adica parka simt greata din cand in cand, daca nu mi-ar fi venit as fi banuit ca am ramas.
Delia, eu nu ziceam ca nu imi plac. Mare lucru ca puteai tine inca in mana sis a fie ascunse, ca eu in perioada aia am ajuns la marimea pepenilor, si mi-ar fi trebuit vreo 10 maini sa ii acoperim:)
Inca o data felicitari si spor la lucru tuturor.

Numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

gio felicitari, refacere rapida si bebita sanatoasa si mancacioasa

gina inca odata felicitari , drum bun catre odisee si sa te vad peste 9 luni la clubul scutecelor

Alexa31+ si Silviu ( 27.11.2004).......poze, poze2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Gio FELICITARI iubita!!!EVA bine ai venit pe lume, sa ai o viata frumoasa ca un basm!!
Gina_M FELICITARI SI SARCINA USOARA!!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Gio,, sa iti traiasca minunea, sa fie sanatoasa. Refacere rapida si laptic muuuuuult si bun pentru papusica ta draga.

Gina ce mult ma bucur!! Doamne ajuta sa ai o sarcina usoara si peste 9 luni un bebe sanatos.

Cornelia ce mai fac puii?

Simo, nu-mi vine sa cred uneori ce a trecut timpul iata cate fete au nascut deja si tu esti pe ultima suta de metri... Sunt curioasa ce zice maine medicul...

Daiopri daca tu ai senzatii ciudate, de ce nu te incumeti la un test, chiar daca suna stupid, doar s-au mai vazut cazuri de ciclu peste sarcina.

Ioana ce mai faci, cum te mai simti?

Denisa bine ai revenit, Doamne prin cate ai trecut. Pupici si cat mai curand un bebe mic si sa nu mai ai probleme de nici un fel.

Eliana, mai trecu o saptamana... Bravo! Tot asa inainte...

http://photos.yahoo.com/irinoiu

Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina M spune:

Fetelor, ne apropiem repejor de pagina 20! Cine se ofera sa deschida un nou capitol?!

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

Ginuta, se ia?!
cine deschide subiectul se alege cu un samburel?!
cred ca o sa fie bataie aici daca e asa....
si multumim de sfaturi.....cred si eu ca e f. important sa crezi si mai ales sa crezi in Dumnezeu si sa te rogi

oricine ar deschide noul capitol,eu va spun sa fie cu noroc....

Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!


*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*
---------------------------------------------------
Vio,mamica de viitor "avionar"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Felicitari Gio! Sa fie norocoasa si sanatoasa!

Am fost aseara la dr. sa vad ce mai fac gagalicile... Sunt bine... un pic mai mici de 31 de sapt., dar nu cu mult... daca sunt si doi la un loc... nici nu ma astept sa fie mai mari decat varsta dupa UM, pt. ca si mandra a fost mereu cu o sapt. mai mica...
Colul e ok, firul de cerclaj la locul lui
Urmeaza sa fac analizele, sa merg iar cand am rezultatele... si apoi la alta consultatie la 34 de sapt.




Eliana & (31 sapt.) si Elena (23 octombrie 2004)www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">
S-a mai nascut o stea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Gio felicitari!Micuta Eva bun venit si o viata minunata sa ai!

Elyanne bine ca totul e bine si baiatii cresc.O sa recupereze ei cand vor iesi ca acum stau la inghesuiala.Important e sa fie sanatosi si vioi.



Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim spune:

GIO felicitari din tot sufletul!
EVA bine ai venit pe lume! Sa ai o viata frumoasa, lunga si binecuvantata de Dumnezeu!

Mami Irinel, Asi va pup si va multumesc tare mult pentru sustinere!

Fug la nenea doctoru sa vedem ce zice si cat ne mai lasa in varianta asta

Simona 39+ si Ruxi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim spune:

Am venit la raport: doctorul zice ca e aproape...cam 2-3 zile, asa ca stau in asteptare.

Simona 40+ si Ruxi

Mergi la inceput