FIV 94

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Gina nastere usoara maine si bebe sanatos.
Lachi ai grija ce faci? Sper ca lasi tigarile ?Fii cumintica , sarcina usoara si la termen.
Sheri , te rog nu fi trista, o sa fie bine si pt noi. Dam jos burticile si din nou pe baricade.
Anaist, productie nu gluma?Apa multa , si repaus. Sa ne spui cati transferi si cati la congelat.
Andrada?
M Oana daca te-ai hotarat e bine, noi suntem alaturi de tine indiferent de decizie.
va pup cristinici

''Niciodata sa nu te simti rusinat ca ai incercat si n-ai reusit,pt ca acela ce nu a avut esecuri inseamna ca nu a incercat vreodata''O G Mandino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Adelia nu fi trista , totul va fi bine, gandeste pozitiv.
Rami tb sa fii puternica, timpul le rezolva pe toate.
Kla lasa depresiile, ca nu ajuta la nimic.
cristinici

''Niciodata sa nu te simti rusinat ca ai incercat si n-ai reusit,pt ca acela ce nu a avut esecuri inseamna ca nu a incercat vreodata''O G Mandino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

LACHIFELICITARI MAMICO DE GEMENI!
Nu ne scrii nimic, nu te trezisi din betie? Hai da-ne amanunte ca in perioada asta ai stat pe tusa, acum descarca-te!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Lachi - felicitari din tot sufletul
Sheri, Rami
Mie mi-e tare frica de testul de vineri ca tare rau ma dor sanii si altceva nu simt nimic....

galuscuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

sheri, rami, dragele mele tulcence imi pare nespus de rau sa vad ca nu ati reusit, va sustin insa pentru urmatoarea incercare si ma rog sa va dea si voua Doamne Doamne bucuria pe care o asteptati de atata timp.
ma bucur pentru lachi ( desi m-am intristat la aflarea vesti ca i-a venit invazia rosie) cu atat mai mult cu cat stiu ce eforturi a facut sa ajunga aici ( sotul, spermograma, bigM, etc). Te pup lachi si ai grija de tine si de pretioasa burtica

gabi

17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Am vorbit cu Lachi, va multumeste la toate pentru felicitari si ca sunteti alaturi de ea. Nu are internet, deci nu poate ea sa intre sa va scrie. I-au mai citit mesajele voastre si Anca Wish si Sheri. Va pupa pe TOATE.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Felicitari Lachi draga!!!Si pun pariu ca-s 2,un baiat si o fetita!Sarcina usoara si la termen iti doresc!

Cami,ai dreptate si asa e,viata merge mai departe.Ai mentalitatea unei invingatoare si pana la urma stiu ca vei fi mamica,nu conteaza daca mami de 2007 sau de 2008 sau de 2011.Sanatate maxima si spor in toate!
Lianaaa,te pup,si zic si eu la fel,ia pune-l pe sotior sa ....inghete niste gigei la unguri;Oricum,eu.....ma rog sa ramai si sa fim colege la mamici de septembrie-octombrie 2007.DOAMNE DA!!!!
GINUTA,scumpa mea draga,iti doresc refacere rapida si bebita sanatoasa in primul rand!!!Si deci daca vine maine,nu iti zic asta ca sa te perii,va fi o dulceata,blanda si buna ca o paine calda caci va avea Luna in semnul Balantei;Pup de zeci de ori viitoarea mamica.....vai ce clipe de neuitat te asteapta ,ma iau emotiile.Deci de maine sunteti 3.Lasa la careva nr-ul de tel sau roaga-l pe sot sa ne dea vesti despre tine,despre voi.Stiu ca iti va fi tare draga printesa dar sa nu o mananci,ok?
Sheri si rami,luati-va pauza necesara si...pregatiti-va sufleteste si materialiceste pentru urmatorul pas.Pana atunci,
SARBATORI FERICITE la toate fetele si familiile lor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Ginuta , nastere usoara si bebe sanatos si grasan! sa fiti sanatosi amandoi si sa te refaci rapid, sa ai mult laptic si sa fie bebe mancacios! Doamne, ce bucurie va asteapta! mult succes maine! si asteptam vesti cand o sa poti! uite galerie pt tine:

Andreea 9+
Punctuletzul meu

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Gina ne gandim la tine maine si tinem pumnii pt. marea intalnire!Nastere usoara si sanatos!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

LACHIONE FELICITARI IUBITA!! SARCINA USOARA SI BEBEI SANATOSI!!!

SHERITRA te pup iubita si nu fi trista, fii mereu o luptatoare, cum te stim noi si ai sa vezi ca perseverenta duce mereu la ceva bun!





Mergi la inceput