FIV 94

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Lachiiiii, felicitari! Phiii, ce mi-ai facut, intai imi dai cu bata in cap( apropo: pete nu inseamna ciclu..) apoi ne anunti gemeni...Super veste! Lasa viciile si treci in pat ca ai de clocit...9 luni!

Adelia Alin, iti tin pumnii sa fie bine! Trei embrioni e f. bine, sa nu fii amarata, sus inima ca eu stiu pe cineva care a pus trei si a facut tripleti, asa ca...



V

“In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

mda, pete maronii inseamna implantare, eu am avut la ambele sarcini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Lachi FELICITARI!
Rami, Sheri imi pare sincer rau.
Eu am revenit acasa cu bine dupa punctie. A fost f. bine, mult mai bine decat cu anestezie generala, chiar eram super curioasa cum se face. Acum ma vazut tot si sunt pusa la punct cu toata tehnologia. Am iesit din sala pe picioarele mele si dupa 10 min ma imbracam si plecam acasa.
Am fost extrase 10 ovocite, dar 2 am inteles ca sunt mai mici. Maine la ora 9 o sa sun sa vad in ce stadiu sunt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

lachiiiiiiiiiiiiiiii felicitariiii fatoooooo!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

parca mi-a venit sufletul la loc...parca mi-a sclipit din nou speranta...ce veste minunata BRAVOOO LACHI...iti doresc din suflet sa fi cea mai fericita mamica din lume...sa ai grija de tine si de acuma lasa pufaitu si bericica..treci pe suculet natural ca sa ai grija de copilas ,sa creasca si sa-l aduci pe lume sanatos...te am in gindul meu

"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

LACHIOANEO , dai de baut! macar asa, virtual! FELICITARI !!! pai ma bagi in disperare cu uratii si apoi dau in plans de bucurie!in 5 min. am murit si-am inviat citind vestile! imi place asa! ma bucur enorm pt tine si sa dea DD sa ai o sarcina usoara si bebei sanatosi! ( si eu zic ca-s 2)

Sheri,Rami, ! imi pare tare rau ca n-a fost acum! nu renuntati ca o sa vina bebe si la voi!
Fetelor in asteptare, multa bafta si va asteptam la pe toate!

Eu sunt bine, s-a oprit sangerarea de duminica,maine merg sa vad cum stau. Pana atunci, repaus la pat si cam atat. E destul de greu, dar n-am ce face, macar sa se rezolve problema. Va dau maine vesti.

Andreea 9+
Punctuletzul meu

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelia alin spune:

Am sunat si eu azi si mi s-a spus ca cele 3 ovocite s-au fecundat,ar sa sun si maine sa vedem daca se si dezvolta.Astea-s cele mai grele zile cred.Nu-mi doresc decat sa am macar un embrion,sa pot face si eu et-ul.Ca apoi chiar nu-l mai las sa plece.
Sheri,Rami imi pare rau!Fiti tari!
Crinuta,Victoria,Aldolina si nu numai,va multumesc pentru imbarbatare!
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

am revenit si eu dupa o depresie de n-aveam chef nici sa ma spalsi am preferat sa merg cu sotul cu tirul decat sa stau acasa si sa sufar singura,asa ca l-am zapacit pe el de tot si am scapat eu de depresie.

SHERI,RAMI stiu cum va simtiti acum dupa o nereusita si stiu ce e in sufletul vostru dar hai sa ne prindem de mana toate si sa mergem mai departe,"unde-s multi puterea creste"

LACHI felicitari iubita,sa ai o sarcina fara probleme si la termen.vestea ta m-a facut sa incep sa scriu iar pe DC aveam de gand sa iau o pauza cel putin pana voi incepe al 3 fiv dar fiindca am vazut ca ai reusit nu m-am putut abtine sa nu te felicit.

FIRST CARMEN imi cer scuze ca nu te-am felicitat pt reusita ta cand ai anuntat dar chiar in ziua aia am avut eu testul negativ si eram asa de suparata incat n-am putut scrie,asa ca iti urez acum FELICITARI si sa dea DD sa ai o sarcina frumoasa si fara probleme alaturi de LACHI si de fetele de la odisee.

GINA mai e putin de tot si iti vei tine bebelina in brate,ce fericita trebuie sa fii,

CAMI eu n-am inteles ce a fost cu sarcina ta dar oricum imi pare sincer rau dar ma bucur ca esti puternica si ne mai dai si celorlalte mai curaj si optimism.



LIANA,ILIUTA,DASHA,PICCAFLOR;CRINUTA;ADELIA;DANA P;ANDICU si pe toate fetele va dulce,nu va mai enumar ca suntem prea multe


http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna79 spune:

Lachione felicitari din tot sufletu.

"A iubi inseamna a inceta sa traiesti pentru tine, a face ca toate sentimentele omenesti, teama, speranta, durerea, bucuria, placerea sa nu depinda decat de o singura fiinta; inseamna a te cufunda in infinit, a nu gasi nici o limita simtirii, a-ti inchina viata unei fiinte in asa fel incat sa nu traiesti si sa nu gandesti decat pentru a o face fericita; a turna maretie in injosire, a gasi alinare in lacrimi indurerate, placere in suferinta si suferinta in placere; adica a intruni in sine toate contradictiile." BALZAC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saftoiu_gina spune:

Ce bine ca nu m-am grabit cu mesajul,dimineata cand am citit parca am stiut sa nu-mi exprim parerea de rau fata de LACHI am avut un presentiment , BRAVO LACHI ai grija ca acum porti ceva valoros in tine ,o tigara ti-o iertam dar a doua sa nu mai indraznesti .Ce zici ? Inca o pereche de gemeni in familie merge ,nu?

Iliuta mersi.
Kla sper ca esti bine si tu.
Nu am apucat sa citesc tot ,cand am vazut mesajul de la lachi nu am mai avut rabdare .O sa mai intru cand o sa am timp ,cand ma intorc acasa .Vreau sa va multumesc la toate fetele pentru sustinere si va rog sa aveti grija de voi ,in special gravidutele .
Fetele care sunt la punctie le doresc BAFTA MULTA si celor care asteapta rezultatul le doresc II.
Sheri imi pare rau .O din partea mea

GINA 39+ ANA

Mergi la inceput