Informatii utile Constanta (4)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Madaluta, felicitari! sa va traiasca flacaul si bine-ai venit pe lume, Darius!! refacere rapida si abia astept sa ne povestesti cum e comoara voastra!
Din pacate, sunt consemnata la pat, si nu cred ca pot ajunge sa te vizitez, dar poate o sa ne cunoastem cumva!

toate constantencele!

Andreea 10+
Punctuletzul meu

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Madaluta, sa-ti traiasca flacaul!!Sa fie sanatos, cuminte, frumos si norocos!!
Eu nu pot din pacate sa ajung la spital, ca azi stau la servici pana mai tarziu ca avem de pregatit niste materiale pentru un curs , care este maine si poimanie si la care trebuie sa particip.

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

madaluta sa va traiasca bb si sa fiti sanatosi

gabi

17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Ale , gata, gata, uite am terminat, nu mai suntem off topic. Multumim oricum pentru intelegere, doar ca nu ne-am putut stapani sa nu ne bucuram pentru Madaluta. Doar un ultim cuvant: maine la ora 12 cine vrea sa o vada pe Madaluta si pe Darius, avem intalnire la spitalul Judetean acolo unde se vand flori. Pana acum suntem doar doua, eu si Ioana. Va aspetptam.

Gta, Ale, iarta-ne inca odata!

Pupici
Angelique
poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

quote:
Originally posted by AngeliquedeS
ce spuneti fetelor, o punem maine de o intalnirea, asa ca sa o vizitam pe Madaluta? Eu pot oricand stabiliti voi, pentru ca maine este ultima mea zi de concediu, deci nu sunt legata de timp. Astept vesti de la voi.



Eu am fost deja,ca mi-era in drumsi am cunoscut o prea frumoasa familie

A mai nascut azi o mamica de la noi,dar o las pe ea sa va dea vestea,eu am nimerit cand il scoteau pe tanar cu"hei rup",prin cezariana

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Fetelor, va rog s-o pe Madaluta si pe Darius si din partea mea!!!! Eu nu reusesc sa vin, desi mi-ar fi facut mare placere sa va cunosc.....am mult de lucru si trebuie sa-mi fac si bagajul de plecare, ceva cumparaturi....
Angelique: Ai luat rezultatul???
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Buna seara din nou.
Rezultatul la spermograma il voi lua luni dupa amiaza, am asa niste emotii, imi e tare teama ca nu fi nici o ameliorare. Ba chiar am auzit de cazuri in care rezultatul a iesit si mai prost decat inainte.

Tot luni o sa merg la policlinica cu plata sa imi vad foliculii. Stie cumva cineva pana la ce ora au program?

Mamacita, esti prima care a vazut-o pe Madaluta. Cum a nascut pana la urma, normal?





Pupici
Angelique
poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

Cezariana cu rahi.

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Buna!
Fetelor, eu plec in Moldova si mai revin pe 08 ianuarie.....
Va doresc SARBATORI FERICITE!!!!!! Un an nou mai frumos, mai bagat si cu mai multe impliniri!!!!!! Si inca ceva: in 2007 sa fim toate !!
Pupici! O sa-mi fie dor de voi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Buna fetelor

Doar ce m-am intors de la spital, am fost cu Ioana sa o vedem pe Madaluta. Va povestesc cum a fost pentru ca tot ce va spun acum se incadreaza perfect si in topicul nostru. O sa va povestesc doar constatarile noastre, restul povestii ii las ei placerea sa v-o spuna.

Am intrat ca in branza, am dat 2 RON la portar si ne-a lasat sa intram fara probleme, ba inca ne-a mai tinut si usa de la lift . Este la camera 7401, o rezerva foarte cocheta, totul este curat si frumos, cu mobilier nou. Am mai vazut rezerve dar erau foarte deprimante, cu mobilier din fier, urate tare. Rezerva ei era de doua persoane, mai era o fata care nascuse aseara.

Madaluta era impreuna cu sotul ei, pur si simplu straluceau amandoi. Nu are probleme, este pe picioarele ei, parca si mai frumoasa decat o stim noi. Rezerva costa 100 RON pe noapte. Rezerva mai are pe langa salonul propriu zis si baie si un salonas cu masuta si fotolii unde poti sta de vorba fara sa deranjezi copilul sau cealalta persoana din salon, la fel de curat si de cochet.

Ce m-a surprins placut a fost faptul ca in timp ce eram noi acolo a venit dl dr Lutzescu sa o vada, deci a venit de acasa special pentru ea, nu era la spital, a venit numai ca sa vada cum ii merge si sa o consulte.

Mamacita a spus deja cum a nascut, restul va las sa va povesteasca ea, nu vreau sa ii rapesc bucuria.

Pupici
Angelique
poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput