Informatii utile Constanta (4)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Fetelor, va multumesc. O sa sun maine la Synevo, si daca nu, la Pro Diagnostic.




Andicu 12+

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Bine ai venit, G3O. Eu ti l-as recomanda pe dl dr Stoica, are toate datele cabinetului trecute pe prima pagina, acolo unde avem noi informatiile. Este un doctor foarte bun, cu multa rabdare si mai ales nu astepti mult la coada. iti stau la dispozitie pentru alte amanunte.

Am vazut si eu pozele cu Eric, este scump foc!

Pupici
Angelique
poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isidora spune:

G30,ti-l recomand cu mare caldura pe domnul doctor Nocivin de la Spitalul Militar. Are si cabinet particular pe langa gara si nu e aglomerat ,e f. aglomerat dar e cel mai bun pt. problema ta.E medic primar dermato-venerice,dr. in stiinte medicale.Eu mi-am tratat o leziune pe col la el ,fara cauterizare,produsa credem de o candida cronicizata netratata...Deci curaj sa alegi cel mai bine ...Daca vrei sa ajungi mai devreme la el incerca in fiecare zi dim.pana in 12 la Spitalul Militar,si luni si joi si dupa masa dupa 16.Dim. daca ajungi imediat dupa 8 e mai liber si nu risti sa stai la rand 1 ora sau 2.Informatii pt. ambele locatii-poate fi plecat din tara ,deci suna inainte-660390-int.136/192;0724793171-asistenta dr. pt. programari cabinet,dr. Nocivin-0723560266.Ps. Mi-am tratat si fetita la el cand mi-a facut la 5 luni dermatita atopica.Pp.s:fa cu sfintenie ce-ti zice si nu lua varianta mai ieftina a medicamentelor.
Angeliquedes,esti insarcinata?????!!!!!
la toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Isidora, nu sunt insarcinata, de ce intrebi? Vineri trebuie sa imi vina uratii.

Cred ca ar fi foarte bine sa posteze Cornelia informatiile despre doctorul Nocivin si pe prima pagina a listutzei noastre, recomandarea ta suna foarte bine. Si chiar e bine de stiut despre asa un medic. Stii cumva si ce tarife practica?

Pupici
Angelique
poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G3o spune:

De Nocivin stiam si eu desi pe mine m-a facut bine la dermato-venerice dnul dr Nicola.Era ceva ce nici un medic nu-mi dadea sanse ca ar disparea ,el a fpst singurul care m-a ajutat si acum nu mai am nimic.Totusi as vrea sa merg la ginecolog si ptr un control.Eu am fost la dna dr Trica Ulcher de la policlinica cu plata si avand in vedere ca n-am auzit nimik de ea nu stiu ce sa zik ,cat de bun a fost ce a zis.Am preferat-o pe ea ca nu prea am mers la ginecologi.Am uitat sa zic ca am 20 de ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

G3o , poti sa te duci si la dr. Dantes care este bun , ai datele de contact pe prima pagina.
fetele

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

buna
am trecut datele despre dr.nocivin pe prima pagina insa isidora te rog sa-mi spui adresa cabinetului particular si programul
va pup

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

quote:
Originally posted by mamacita

LA MULTI ANI dragele mele aspirante si proaspete mamici,sanatate multa voua si bebelusilor prezenti si viitori!
Madaluta,nu vad pozele,apare doar 28,dar pana la 72 nu stiu cum ajung
a-deju,sunteti o familie fericita,dar obosita;aveti colici?Chiar si asa sunteti frumosi,dar mi-ati amintit de noi,care eram chiori si teleghidati de nesomn.Nici pana azi nu ne-am revenit,dar ne-am adaptat.

Alexandru,soarele nostru

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png




foarte foarte obositi inca nu suntem, rezistam eroic pe baricade, noroc ca e mihai acasa cam toata luna asta si ma ajuta foarte mult. eric e destul de cumintel, are si colici dar vad ca sab simplex il ajuta, sa vedem cat o tine minunea... are cat de cat un programel al lui, pe care incerc sa i-l respect, si asta pentru ca si el e un dulce si un intelegator cu parintii lui, si nu ne da motive sa ne smulgem paru' din cap (INCA!!!). am iesit si la plimbarele, ne place foarte mult si la baita, acum suge numai la san - in concluzie suntem intr-adevar fericiti :)
sper ca n-am fost off topic rau rau de tot :)
va pupam!!!!!!!!!!!!!!

Deea, mami de Eric (15.12.2006)
ERIC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

G3o, sustin parerea celor care ti i-au recomandat pe dr Lutescu si pe dr Dantes. Stiu de amandoi ca sunt medici buni. De ceilalti, n-am auzit, din pacate.

Deea, sa-ti traiasca voinicelul Eric, sa fie sanatos si sa creaca mare si cuminte! ti-am vazut pozele, felicitari, ai un baiat de toata frumusetea!

Pt fetele interesate : la Synevo nu se face si Listeria, ci numai Toxoplasma, la PRO DIAGNOSTIC se fac ambele, Listeria costa 25 lei , iar IGG.IGM Toxoplasma costa 36 lei. Adresa este : Str. Farului nr. 30 ( care duce la Stadion, dar pe partea cu Bd. Lapusneanu).
Va multumesc pt ajutor.

pe toate!




Andicu 12+

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

De Pro diagnostic am auyit si eu, mi l-a recomandat doctorita mea de familie ca fiind un cabinet de analize foarte bun.

Andicu, ai putea sa intrebi daca se fac si spermograme acolo?

Pupici
Angelique
poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput