Informatii utile Constanta (4)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

La multi ani dragelor, si bine-am intrat in Europa!
Si noi ne-am simtit f bine si ieri si azi.

Am o intrebare pt voi: aveti idee unde pot face analizele pt Listeria si Toxoplasmoza ? unde stiu eu se face doar Toxo si n-as vrea sa ma intep de 2 ori.






Andicu 12+
Vine barza!

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

orice analiza poti sa o faci la Cantacuzino. cica ar fi mai ieftin daca ai trimitere de la medic dar poti face si la liber. au si site cred, am intrat eu mai demult. incearca sa cauti.

bafta

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Alexandra, merci mult, dar, sincer, nu m-as deplasa pana la Bucuresti pt 2 analize. As vrea sa le fac in Constanta, ca mi-e greu cu drumul.



Andicu 12+
Vine barza!

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

LA MULTI ANI!!! Un an nou bun va doresc, plin de impliniri pe toate planurile!!! Va pupa si motanu' mic, pe care puteti sa-l vedeti mustacind prin pozici :)

quote:
Originally posted by andicu

La multi ani dragelor, si bine-am intrat in Europa!
Si noi ne-am simtit f bine si ieri si azi.

Am o intrebare pt voi: aveti idee unde pot face analizele pt Listeria si Toxoplasmoza ? unde stiu eu se face doar Toxo si n-as vrea sa ma intep de 2 ori.






Andicu 12+
Vine barza!

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!




Din cate stiu eu, analizele astea se pot face la Synevo, nu trebuie sa te intepe de doua ori... Eu cel putin la Synevo le-am facut, au facut parte din setul ala mare de vreo 12 analize de prim trimestru de sarcina, si se platesc (nu intra in setul ala de gratuite...). Un alt laborator bun mai este si Romar (pe langa piata Grivitei - mai exact pe str. Stefan Mihaileanu 27 - tel 670228) - tot cu plata. Sper sa fie de folos!

Deea, mami de Eric
ERIC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

LA MULTI ANI dragele mele aspirante si proaspete mamici,sanatate multa voua si bebelusilor prezenti si viitori!
Madaluta,nu vad pozele,apare doar 28,dar pana la 72 nu stiu cum ajung
a-deju,sunteti o familie fericita,dar obosita;aveti colici?Chiar si asa sunteti frumosi,dar mi-ati amintit de noi,care eram chiori si teleghidati de nesomn.Nici pana azi nu ne-am revenit,dar ne-am adaptat.

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

initial postat de G3o

nou venit


Membru din:22/11/2006



Romania

1 Posts
Trimis la - 03/01/2007 : 14:14:33
--------------------------------------------------------------------------------

Va rog ajutati-m asa merg la un medic bun din Cta..am facut candida si dupa ce am fost declarata sanatoasa..la 4 luni a reaparut..adica am iar acelasi simptome.Inainte am fost la Policlinica cu plata la Dna dr. Trica..va rog ziceti-mi un medic bun si un nr de telefon sau o adresa.Astept rasp. vostru.Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

andicu eu mi-am facut analizele astea la PRO DIAGNOSTIC ( biolog e o doamna foarte draguta Gorun), iar laboratorul e pe o straduta de langa magazinul de gresie si faianta Delta design.
Iti dau numarul de telef 555100, poate te ajuta ei cu adresa exacta. Oricum sunt foarte seriosi, bafta multa la analize

gabi

20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

bine ai venit printre noi G3o
eu ti-o recomand cu mare caldura pe doamna doctor lutescu,daca te uiti pe prima pagina vei gasi mai multe informatii despre medicii pe la care noi am fost,adrese,nr.telefon
a_deju m-am indragostit de eric multi
madaluta si pentru voi
andicu ai sunat la synevo?


"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

La multi ani!!Sper ca anul asta sa parasim topicul asta si sa mergem si noi la Odisee...
Andicu , si eu vroiam sa-ti spun de Pro Diagnostic. Eu am facut multe analize acolo si au fost bine facute.Iar d-na Gorun poate sa stea de vorba cu tine sa-ti explice analizele daca nu esti lamurita cu ele.
Va pe toate.

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G3o spune:

la dna lutescu am de asteptat fff mult ptr un consult,asa ca poate ma ajutati cu alt medic.Pupici

Mergi la inceput