Informatii utile Constanta (4)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Buna seara, fetele mele dragi.

In prag de Craciun va doresc sanatate, liniste sufleteasca, puterea de a o lua mereu de la capat fara a va da batute, speranta, fara de care nu am putea sa realizam nimic in viata, pace si iubire in familie.

Sa dea Dumnezeu sa mergem mereu inainte si sa ne implinim visul de a avea un ingeras in viata noastra!

Pupici
Angelique
poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Buna, fetelor!
N-am mai reusit sa va scriu, pt. ca am avut liber si acum am prins un calculator cu net si nu puteam sa nu intru sa va salut.
Miercuri am luat si eu rezultatele la analize ( clamydia, secretie si papanic) si sunt toate OK! Deci am inceput completarea dosarului pt. FIV-ul de la anul!
Am citit mesajele voastre ref. la spermograma si lab. de analize. Ref, la IDS lab., noi n-am facut acolo spermograma, ci am facut doar eu prolactina, deci nu va pot spune amanunte.

Si acum, pt. ca nu voi mai reusi sa intru pe net decat pe 27, vreau sa va urez tuturor :
CRACIUN FERICIT si fie ca toate dorintele vostre sa vi se implineasca si mai ales dorinta cea mai mare, aceea de a avea un sau !!
Sa va aduca Mos Craciun tot ceea ce va doriti!!


Va pup pe toate!!

Ioana


vreau si eu un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isidora spune:

SARBATORI FERICITE TUTUROR MAMICILOR SI VIITOARELOR MAMICI!adica tuturor fetelor de pe forum.SA VA ADUCA NOUL AN CE VA DORITI MAI FIERBINTE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jojo_miha spune:

CRACIUN FERICIT!Va pup dulce si va doresc tot binele din lume.Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:



Sa ne ajute Dumnezeu pe toate! Pup toate fetele!

Pupici
Angelique
poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela2004 spune:

Craciun fericit tuturor fetelor dragi si fie ca Mos Craciun sa fie bogat in daruri frumoase care sa va implineasca sufletele...
Scuze ca nu am mai scris demult, dar am fost in concediu cam de o luna si de acasa nu am mai putut intra pe net, pentru ca mi s-a stricat calculatorul..
Oricum m-am bucurat enorm cand am citit de Madaluta si de baietelul ei drag, precum si de A_deju.. Felicitari mamicilor si sper ca la anul sa va urmam cat mai multe..
Eu nu am nici o veste..a trecut si o luna de stimulare si ..nimic.. Dar poate cine stie..dupa ce vin de la munte, dupa Revelion, poate se intampla minunea, nu-i asa?
Craciun fericit inca o data si sa petreceti cat mai frumos..
la toate fetele..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Craciun fericit, multa sanatate si numai bucurii!!!

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa! Deschideti inimile si lasati Bucuria si Implinirea sa va intre in suflet! Deschideti larg bratele si imbratisarea voastra calda, vorba buna si gandul curat sa fie cel mai de pret cadou pentru cei dragi! Fie ca Iubirea, Intelepciunea, Increderea si Generozitatea sa va calauzeasca pasii in noul an! Sarbatori fericite!

Cristina: sa ne traiesti cu numele! la multi ani!

Madalina +Darius Cristian

poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Multumesc pentru urari, multumesc din suflet. Am primit anul acesta mai multe mesaje de felicitare ca niciodata, de la persoane la care nu ma mai gandisem de foarte mult timp si am fost foarte placut impresionata ca nu m-au uitat. Am sarbatorit onomastica impreuna cu iubitul meu, care e tot Cristi...

Va pupic dulce si imi este dor de voi...

Pupici
Angelique
poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

cu intarziere va urez sarbatori fericite in continuare si un an nou cat mai bun care sa va aduca tot ce va doriti si anul viitor pe vremea aste sa fim toate gravidute sau chiar mamici
cris si cristi la multi ani sa traiti cu numele


"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker


POZE

Mergi la inceput