De cat timp incercati sa faceti bebe???

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Eu din 2000... In 2005 s-a intamplat, in sfarsit, dar am pierdut sarcina dupa o luna...

Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

ma primiti si pe mine... din februarie 2002... si sunt in plina procedura de FIV.. asa ca nu mai stau mult si merg la odisee

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Asa sa fie, Pussi!!! Iti tinem pumnii!

Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

quote:
Originally posted by Liana30

eu de 13 ani..

"Nimic nu-i imposibil!"





Liana, cred ca e vorba de cand ne-am apucat de investigatii si tratamente, nu de cand ne-am inceput viata sexuala. Or crede fetele astea ca esti vreo babutza.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns agerica spune:

De 12 ani,adica din 1994...si sunt inca optimista.
In acesti ani investigatii cu caru',agenda cu nr tel. ginecologi,2 HSG, o laparoscopie,am divortat,m-am recasatorit.Si inca sper...desi uneori ma intreb daca nu cumva o fac din inertie...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Imi pare rau fetelor,ca de atata timp va chinuiti sa aveti bebe,incep sa ma descurajez si eu care sunt la inceput de drum...Sper sa va dea Dumnezeu cat mai curand Copilasul pe care vi-l doriti!!!

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Noi incercam din septembrie 2004 , dupa multe investigatii la subsemnata,am facut spermograma sotzului meu in august 2005 si iesit oligospermie severa.Deci sunt o FIV/oasa .
Pupicei la toate


galuscuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidevladut spune:

Ma primiti si pe mine, chiar daca e vorba de bb2?
Noi mai avem 2 luni si facem 1 an de cand incercam, adica din februarie 2006. In august am reusit sa raman insarcinata dar am pierdut sarcina la 8 saptamani, asa ca.......perseveram.Poate intr-un final vom reusi sa-i aducem lui Vladut un fratior sau o surioara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

MamideVladut, sigur veti reusi! Poate chiar Mos Craciun va veni cu o surioara la Vladut...

Succes!

Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Vin si eu cu mamidevladut pe la voi. Noi de trei ani, din septembrie 2003. Dar sunt sigura ca vom reusi!

Zenobia
www.snugglepie.com/ezb/701399.png" target="_blank">Vine Mos Craciun!!!
Cununia civila
Deja casatoriti
-----------------------
Love, think, help

Mergi la inceput