De cat timp incercati sa faceti bebe???

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Teo.Sa speram ca vom ramane in curand gravidute.

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/yWG8p2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inda73 spune:

Draga Liana30 multumesc pentru primire!
Stiu din postarile tale ca ai reusuit sa ramai insarcinata dupa 13 ani.Iti doresc sarcina usoara si sa ai grija de tine in perioada asta.
Cunosc multe persoane, parca prea multe, din generatia noastra cu probleme de fertilitate.
Maine voi calca si eu Giulestiul, pentru programare face to face, ca vad ca altfel nu se poate.
Ramonella trece-ma te rog si pe mine la incercari din 2001.

Felicitari celor care au reusit, indiferent de cati ani incearca.
Doamne ajuta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

Buna ziua, Doamnelor!

Vroiam si eu sa va spun ca incerc sa am un copil din iulie 2006 si nimik inca. De sapt asta deja mi-am facut programare la medic pentru inceperea investigatiilor.

Multa bafta la toata lumea si sa dea DD sa avem un bebe cat mai curand toate.

Va pup,
Anca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

Succes la doctor Anca! Sa-l testezi neaparat si pe sotul tau! Si sa speram ca n-o sa-ti ia prea mult sa treci la odisee!

Eu din pacate sunt taaare trista - doar Liana 30 - ce-mi mai da
speranta :)

Ieri au venit niste prieteni pe la noi si la un moment dat nu stiu cum a venit vorba dar au inceput sa faca niste calcule ca acum gata au casa pot sa faca si copii si vor sa iasa scorpion si faceau calcule cand ar trebui sa ca sa iasa scorpion si cum le-a iesit luna asta s-au grabiut acasa sa treaca la treaba. M-am cam intristat gandindu-ma ce fericiti sunt unii care pot face plannuri din astea! Mai am si altii care tot asa au facut planurile si le-au iesit! Asta-i viata, eu m-as multumi cu orice zodie, numai sa fie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Miramar nu fi suparata,draga.Va veni si la tine bebele.
Si eu ma gandeam la inceput ca daca il fac in octombrie o sa iasa leu ca mine.N-a fost sa fie.Apoi ma gandeam ca v-a iesi fecioara,apoi,balanta.Acum daca raman,va iesi scorpion si are sanse sa se nasca de ziua sotului meu.Ar fi frumos,dar numai Dumnezeu hotaraste.


in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/yWG8p2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Ce frumos arata listuta acum. Felicitari.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

ramo, vreau si eupe lista
eu incerc din ianuarie 2007, sper sa reusim repede
o zi frumoasa tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Miramar pai se poate???tocmai tu?vrei nsa scot
Pamelloooo te speriai????hai fatoo ca ti'am oprit..numai vvino mai repede cu testul ala ca'i mananc
Ramonela multumesc..ce bine imi sade
inda73,,anca multa baftaaa!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elaa spune:

Ramonela vreau si eu pe listuta asta(simt ca daca ma inscriu si pe listuta asta, are sa fie cu noroc)...asa ca trece decembrie 2006, (nu cred ca are rost sa mai trecem ca incercam din iulie 2005..ca am reusit sa raman in martie 2006 si am pierdut sarcina in iulie 2006)
pupici la toate aspirantele...si sper sa ne trecem toate la odisee

Ela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Si noi cand ne-am pus in cap sa facem bb spuneam ca vrem sa fie zodia aia, sau zodia aia, ne bateam in zodii. Pana acum s-au rotit deja zodiile si noi am ajuns sa ne rugam sa fie, nici nu mai conteaza ce zodie... Si eu am suferit ca recent o amica si-a programat bb in functie de zodie si i-a iesit din prima. Si pe mine ma intreaba toata lumea ce mai astept....

Pupici
Angelique
noi 2, poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput