Loc de intalnire al vechilor aspirante - cap.5

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Vale nu a fost intentia mea sa te fac sa plangi.Sper sa auziti veti bune de la urolog.

Madyn
asa si e.Ce am simtit ieri pentru copilul meu e mult mai putin decat ce simt azi.

Liana multumesc.

Oana pofta buna la curcan



Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Asi sa stii ca si mie mi-au dat lacrimile. Pai, mami, ai simtit exact ce simte orice mamica cand isi vede pruncul pentru prima data.

Si eu sunt cu okii pe voi ca Madyn, va citesc si va duc dorul

Vale, te pup, sper ca o sa primiti vesti bune de la urolog.

Andreea mamica lui Filip Stefan
bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Androixo hai cind ne anunti carutul roz ? Te asteptam cu vesti!




si Mihai Nicolae - my little treasure (1 august 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Chiar in seara asta! La 17 merg la eco asa ca am toate sansele sa stiu, asta daca e totul in regula si ofcorse daca nu se hotaraste sa-mi arate un mare

Andreea mamica lui Filip Stefan
bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Asi, superba intalnirea voastra

Fetele, facui laparo ieri...hehehe...cum mi-a fost mie tare frica de operatie primul gand cand am deschis ochii: oh, bun inca traiesc
Peste doua saptamani am intalnire cu doctorul dar i-a zis sotului pe scurt ca am avut ceva scars (cred ca-s aderente alea) inafara trompelor, una din ele se pare ca e cam blocata dar a zis ca o stea cu ochii pe ea si o infectie, la intrebarea sotului de unde vine infectia doctorul a zis ca as fi putut sa o port cu mine de cand eram copil chiar.
In fine, amanunte aflu eu in doua saptamani, ma bucur totusi ca am facut operatia ca am aflat cate ceva si parca mi-a mai dat sperante ma gandesc chiar sa continui cu inseminarile.

Va pupez si sa aveti o saptamana minunata

Oana_B

Donatii - Craciunul Bunicutilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

e fetita!



Andreea mamica lui Filip Stefan
bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Felicitari,Androixoo!! Ce frumos...o sa-i faci o surioara lui Filip...Sarcina usoara in continuare!

Flori
Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Oana, eu am ramas insarcinata la o luna dupa laparo. Nu stiu daca a fost doar coincidenta sau asa a vrut bunul de sus. Bine ca ai facut-o, felicitari!

Asi, mi-au dat lacrimile, de emotie. Esti o mama extraordinara, stii? Sa va traiasca puiul si sa va bucure. Pupi de la tiz.

Sorina , imi pare teribil de rau. Nici nu stiu ce sa zic... iti doresc doar sa lasi in urma si sa uiti.

Androix, pai m-ai luat prin surprindere, nu stiam ca esti gravi! Felicitari pentru fetituca, sarcina usoara si toate cele bune!

Flori, Anca, Vale, Lachi, Lauriciu, Mirela pe toate va de un milion de ori!

Cristina, mami de Razvan Nazdravan (31.01.2006)
www.dropshots.com/astery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Astery sarumana sa dea Dumnezeu sa ai gura aurita
Androix felicitari pentru fititz
Vale foarte bine ca vrei sa-l duci stii ca uneori se intampla chiar in timp sa apara probleme chiar daca initial a fost sanatos beton. Si eu vad ca m-am dereglat intre timp, mi-am facut acum cativa ani HSG si cica aveam trompele in buna stare, ieri la laparo se pare ca a avut ceva de curatat pe-acolo. Ori ala acu' cativa ani nu si-a facut treaba ca lumea ori au aparut intre timp.
Si-al meu trebuie sa-si mai faca o spermograma, noi incepuseram cu morfologia proasta si-am zis sa vedem cum mai e.

xoxo


Oana_B

Donatii - Craciunul Bunicutilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Androix felicitari pentru fetita si multumesc

Astery pupam si noi tizul.Daca as avea mai multa rabdare(tu stii ce spun) cu el ar fi perfect.Intre timp ma straduiesc si eu sa fiu o mama buna.


Oana refacere rapida.Ai vazut ca nu a fost asa de rau.Si mie mi-a fost mai frica de anestezie decat de operatie.Daca curatat aderentele inseamna ca in curand pui si tu un carucior la semnatura.




Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput