Loc de intalnire al vechilor aspirante - cap.5

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

La subiectul astro-bebe e un link in primul mesaj.


Oana_B

Donatii - Craciunul Bunicutilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorina7 spune:

oops, io n-am pus linku' ca era subiectul pe prima pagina.
Oana_beu, da ascedentu pe unde iti este ? ca poate ala e la "fertila" si e de bine
ioi Vale cunosc feelingu, isi dau cu parerea cu niste chestii la care noi deja suntem asi, ar putea lua niste lectii de la noi ...ca vorba aceea, naturiste si polidine si urcat pe pereti, teste si numaratori, diete si minuni, de toate stim... si la altele apare cu prezervativu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Exact Sorina!Am o colega,care crede ca eu am asteptat asa 8 ani fara sa fac nimic si imi tot da indicatii"auzi,da sa nu te speli dupa,auzi da polidin ai facut,auzi da pe barbac-tu l-ai controlat"ma seacaaaaaa!

Ca sa nu zic ca mi-a zis cineva sa-mi schimb barbatu
Ma duc la astrograma asta a voastra da ora sigura la care m-am nascut nu mai stie mama saraca,acu 30 de ani la Ploiesti nu le spunea ora exactaea zice ca intre 23.15 si 23.30,ma duc sa vad ce iese!


Vechiturile,iesiti din barlog,care mai sunteti pe baricade,evident!

PS;s-a simtit nasol cutremurul la voi?Am auzit la stiri!


"La vita e bella"
poze
marea inghetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Sorinache nu stiu am citit doar la inceput ca taurul (adica moa) este semifertil, dupa aia m-am pierdut pe drum:))
Vale, la mine nu s-a simtit:)


Oana_B

Donatii - Craciunul Bunicutilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tmihaela spune:

Buna dragele mele,eu am prins putin netul si am zis sa va salut.Sunt bine in general,dar am probleme cu analizele la singe.Cind voi putea o sa va explic.Sorinuta imi parae tare rau de ce am citit,sper sa treci usurel peste aceasta durere.O sa iti scriu un mail cind voi putea mai amanuntit.acum va pup pe toatefara exceptie

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Sorinache fii tare! Si nu renunta!
Tmihaela sper sa fie de bine pina la urma! Ai grija de tine.

Pupici pt fete si astept semne bune! Sint cu okii pe voi!




si Mihai Nicolae - my little treasure (1 august 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

la gagici!

Vale io aia cu 6 aspirine n-am incercat-o in rest de toate in afara de fiv.

Mihaela sanatate multa!

Io sunt in semn steril cu ascendent in semn semisteril si cu casa copiilor in semn semifertil deci nu are rost sa ma gandesc sa raman gravida.
M-am gandit ca in 2010 pe cand fac 35 de primaveri sa vina bebe 2 dar tot asa ca si Razvan.Asta in cazul in care mai am neuroni ca mi cam termina nazdravanul.





Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorina7 spune:

Hola fete, azi e vineri, yuppeeeeeeeeeeeee !

ce ma bucur sa revad fete dragi, Mihaelutza-gravidutza, sa ai grija de tine, o sa fie bine, te pup si sarcina usoara sa ai !
Madynutza, ce imi place titulatura tau ; ce iti mai face bebelusul ? va pup pe amandoi !...mi-am revenit rapid, dar nu stiu de ce mi se pare de bun simt sa renunt...o sa mai vad peste vreo 6 saptamani, dar cred ca asa ramane.

da la optimiste tot ma bag, ca e fain !

Asi draga mea, cam semanam la semne sterile, aia cu casa copiilor nu am mai avut rabdare sa o calculez...insa, esti o tinerica, si eu sunt convinsa ca pana in 2010 o sa vina macar inca o surioara pentru Razvanel !
Vale,aici la mine la servici, ne-am impartit in 2 tabere, simtitii si nesimtitii, adica o parte au simtit bine cutremurul, altii deloc, in functie de cum eram prin birouri...foarte interesant... cladirea e toata la parter, intr-o parte s-a simtit, in alta nu...bineinteles io sunt in categoria "nesi"...in oras, mai ales la etaje superioare, au mai cazut si de pe scaun din cate am auzit

Onuca draga mea, pai daca esti tauras sigur nu te lasi tu pana nu vine armata de bebei, indiferent ce zic aia in revista !!! asa ca bafta !!!

Lachi si Liana, va tin pumnii !

pupici tuturor si sa auzim numai de vesti bune !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Helau!

Bey,dupa ce am aflat ascendentul nici nu m-am mai uitat ala de care e,stati ca ma'c acu!

Azi sunt intr-o pasa mai prosta,din cauza serviciului,dar sper sa-mi revin,adik sa-mi treaca dracii repede!

Mihaela,sper sa fie totul bine cu bb si cu tine!

Madyn,pup fata cu puiul de aur!

Oana,cum petreci de ziua curcanului

Sorinus,las bey,si ce daca suntem nesi cand e vb. de cutremure,sunt simtitoare la alte capitole!

Asi,vrei sa mai adopti un bb daca nu o sa fie natural pana la urma?Moama ce curajosi sunteti!fetita?

Vad ca au impodobit astia strazile de sarbatori deja,sunt cu albastru si alb aici in Romana,cu UE inainte in toate

EDIT:gemeni este semn steril,deci sunt semisterila cu ascendet in steril

pup iu!

"La vita e bella"
poze
marea inghetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Vale eu sunt gemeni cu ascendent in sagetator.
Nu sunt curajoasa draga mea dar sincer nu cred ca imi doresc sa raman gravida.Va rog sa nu dati cu rosii.
Eu sunt lenesa din fire si daca am descoperit ca e mai usor sa ai un copil prin adoptie parca o prefer unei sarcini +nastere.Acum nu vad decat dezavantajele unei sarcini

Sorina cine mai stie.



Fetelor cand a fost cutremur ca eu habar nu am.



Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput