Loc de intalnire al vechilor aspirante - cap.5

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Pfuaaa,ce de lume bunaaa!Si la propriu si la figurat!

Oana,Vic

Anca,ningeee,sa stii ca sunt cu okii pe geam!

Eu de ieri am inceput sa iau marar,adica am luat aseara ca azi dimineata am uitat!Cand o fi auzit creieru' meu prospectul o fi zis asta e nebuna?Ce'i mai trebuie ceva de crescut titi,nu are prea mult chiar si nu mi-a adus aminte dimineata sa iau!

"La vita e bella"
poze
marea inghetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relya spune:

'neata , fetili !

Vin si io cu buletinu' meteo : La Iasi a nins binisor , asa ca se circula naspa. Era un ghetus de dimineata....bine ca am fost inspirata si n-am iesit cu masina ca trageam un dans pe sosea...cum am vazut la altii

o zi buna va doresc !

toate fetele fara deosebire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tmihaela spune:

Buna dimineata dragele mele,am primit mesajul vostru de chemare si am ajuns la prezenta.Am fost in concediu de odihna mai mult din motive medicale.am trecut printrun stres enorm,am avut o scurgere maronie-rosuiatica inainte de sarbatori.Am ajuns la spital,am facut triplu test la care mi-a iesit alfa fetoproteina mare,tipa de la institut mi-a zis ca are copilul probleme de tip tub neural,adica ori este paralizat(coloana nu este bine formata)ori are probleme cu capul(adica la creier),va imaginati prin ce am trecut.Doctora mea mi-a zis sa nu ma impacientez pina nu fac echo morfologica de tip 3d-4d la care se vede tot.Mi-a facut programare la sanador pe 22 ian,in 2 saptamini pina am facut programarea cred ca am avut tensiune 20 si am plins incontinuu.La echo totul a iesit bine,bebicul meu este un bebic super bine format,cu toate in regula si pe deasupra un mare mare miscator si un baietel frumos.Vreau si eu sa o felicit pe Shehe in primul rind pentru sarcina si ii tin pumni ca totul sa fie bine pina la sfirsit,pe sorinuta sa o pup si pe umpi pt strigare,pe Vale si pe toate celalalte aspirante fara exceptie.Fetele vreau si eu sa va intreb daca stiti ceva despe lacuri placentare,la echo morfologica mi-au descoperit 2 lacuri placentare.Acum pupici si va iubesc pe toate fara exceptie si scuzatimi absenta

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

'neata!

Relya tu esti ieseanca? Ce bineeee , doamne ce mai cautam si eu iesence cand eram aspiranta, sa mai schimbam impresii...da le putem schimba si acum ...noi am mers destul de bine, spre serviciu, la Miroslava, desi ne asteptam la mai rau, dar se pare ca de data asta au fost un pic pregatiti drumarii astia.
Ma bucur ptr Natalia, nu stiam ca are fetita, tre sa fiue de-o varsta cu al meu baiat.
va -ic si mai vin

Vale, pai spor atunci, ca si celorlate de altfel

aime si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Salut fetele,

multumesc de invitatie Tumpi - ma bucur sa va vad
nu stiu ce sa zic exact, e ca si cum te revezi cu cineva dupa mult timp si primele momente nu stiu prea bien ce-i de zis :)

sunt aici , chiar daca nu am mai postat de mult pe acest forum..
va pup si sanatate maxima.

Mariaa

' Rabdarea este cheia fericirii '

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Neata si de la mine, eu acum facui ochisori si placuta imi fu intrarea aici vazand cate fete dragi au venit sa ne salute.Asa imi place, putina animatie.Ca doar eram noi optimiste nu?si ce acum nu mai suntem?
Pup Mihaela, sarcina usoara in continuare si ai grija de voi.
Vale , hai ca fusesi mortala cu mararul, nu stiam ca are efecte din astea.Pe la inceputuri stiu ca luasem si eu,dar m-am lasat pagubasa.Si zici ca la Bucuresti ninge?Aici e un soare...
Androixo, din pc expus de tine aseara, nu prea mere,acum sa vedem daca e cum zice Ancuta
gogo ia vezi ce-i cu asta,poate...

Pup fetele si acum fug sa-mi injectez niste cofeina,desi stiu ca ar tb sa renunt,incerc sa reduc si am ajuns doar la o cana pe zi.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relya spune:

aime ieseanca mi-s

Tmihaela, ma bucur sa te vad. Sanatate multa si ai grija de burtica

Tumpi, tre sa dai de beut ! vaz ca azi implinesti 4 ani de membru DC
La multi ani !

toate fetele fara deosebire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Ioana,asa scrie pe prospect,ajuta la marirea sanilor,iti dai seama,asta mai imi trebuie mie

Mihaela sa stii ca si Crinutei i s-a intamplat ceva asemanator,ia iesit triplu test nasol dar pana la urma totul a fost bine,Rayan este un copil super!O sa fie bine,ai sa vezi!

Mariaa,uau,sunt surprinsa ca ai scris aici,sa stii ca si datorita tie eu nu renunt,ma gandesc ca daca tu nu ai facut-o,eu de ce as face-o!Te mai asteptam pe la noi si cu vesti bune,intr-o zi!

"La vita e bella"
poze
marea inghetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Relya, asa e, iote ca uitas.
Asadar luati de la mine

stim noi pt cine
fara alcool pt soferi si
va astep in

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Salut fetele,
multumesc de invitatie Tumpi - ma bucur sa va vad , desi n-am mai scris pe forum demult de citit am tot citit, ma bucur pt.cele cu bebei , iar fetele care-s in focuri le urez multa bafta.
Nici eu nu-s inca mamica dar sper ca martisorul sa fie darnic cu mine si sa-mi aduca cel mai frumos dar
Va pup pe toate si ne mai auzim
Inca odata multumesc Tumpi - ce vremuri erau odata

Mergi la inceput