Loc de intalnire al vechilor aspirante - cap.5

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sorina7 spune:

ioi fete ce imi place iar pe aici !

va pup pe toate ca imi era dor de voi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

Fetiliiiii da ce animatie mey ...brava "batranico"(tumpi)
Mai stiti ceva de NataliaS,din vechea formatie de aspirante? Si mai tin minte fete...doar ca nu le-am mai "vazut"

aime si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Salut, am primit si eu convocatorul.Eu nu am mai postat de ceva timp, sunt tare demoralizata.Varsta, esecurile( 2 FIV-uri in 2006), alte probleme, m-au dat peste cap.Nu stiu in momentul asta ce sa mai fac, asa ca nu am vrut sa demoralizez pe nimeni cu "voiosia" mea.

Pupici,

V

“In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

quote:
Originally posted by tumpi

lasand la o parte saltelele, care oricum tb sa le schimb, constatai ca nu ele sunt de vina,nici somierele, ci patul in sine,tb sa-l desfac si sa-l ung,ca daca nu o sa-mi faca reclamatie vecinii, pt "muzica" de la 2 dimineata

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)





Beyyyy nimic nu stiti! Pana schimbi patul sau ii ungi incheieturile sportul national de la doua noaptea sa se desfasoare de-a curmezisul patului, adik pe latura scurta Si nu mai scartaie nik!

Andreea mamica lui Filip Stefan
bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucaN spune:

Pup si io fetele vechiturile!
Aime, pe cuvantul meu daca te mint, chiar ieri m-am gandit si eu la NataliaS. Stiu ca are o fetita parca, de doi ani, dar nu cred ca a mai postat de cand a nascut. Oricum noi o pupacim si ii dorim sa-i creasca mare puiutul si sa-i faac un fratior sau o surioara (daca nu i-a facut deja)
Andreea, esti tare bre! Cum ai tu solutii la toate....

Raluca si bursi Catalina (3.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

androixo, luat aminte si se probeaza

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Sa stiti ca sunt si eu prin zona, dar mai mult am inceput sa scriu la fiv.Daca inainte doar citeam acolo, acum am ajuns sa scriu mai mult acolo.
Va pupacesc pe toate.

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Si... pot s-o felicit aici pe Liana?

Liana, o sarcina usoara si fara probleme iti dorim! Sa ajungeti cu bine la capatul celor 40 de saptamani!!!

Cristina, mami de Razvan Nazdravan (31.01.2006)

www.dropshots.com/astery
www.dropshots.com/astery2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gogosar spune:

Buna dimineata fete dragi.
Am intrat sa va salut, acusica cum am ajuns la serviciu.
Mor de somn, imi vine sa pun capul pe birou....dar tre sa trec peste si sa ma apuc de munci.Azi-maine cred ca vin si uratii....ii urasc.

LIANA, felicitari si sarcina usoara.

ANCA

http://community.webshots.com/album/553886595QCiLfk
"Capul sus, va rasari soarele si pe strada noastra"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Androixo, asta-i reteta, maica, pe care ai aplicat-o de ai ramas gravidutza? De-a curmezisul??? Si daca da, acum ne spui??? Nz, nz, nz
Pup fata burtoasa.

Victoria, stai aici cu noi si iti va fi mai bine. Foarte voioase nu suntem niciuna ca de multi ani tot la sectiunea asta ramane. Dar...ce sa facem?!? Mergem inainte!

Astery, Dana, Aime, Oana, Cami, Ralu, Relya, ma bucur sa va "revad". Mi-a fost dor de voi.
Nu stiu cum reuseste Tumpilina noastra sa va adune, dar ii reuseste de fiecare data.

O zi frumoasa!


Mergi la inceput