Informatii utile Iasi

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

quote:
Originally posted by Paula33

Fetelor ce stiti despre dr.Ioanid Nicolae, eu am cate ceva de spus despre el dar as vrea si alte pareri daca l-ati cunoscut.


Cred si sper!



Mie imi urmareste sarcina. Personal sunt foarte multumita.

Simona 28+ Matei Hisham

Nunta_2005 Dubai_2007 Burtica_2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns li69 spune:

eu voi face laparoscopie cu dr.Socolov,cred ca la inceputul lunii iunie.Trebuie imediat dupa c.m.Am emotii.Sper sa fie totul ok. Imi puteti spune cate zile trebuie sa stau internata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

Li69 eu m-am operat vineri la pranz si duminica la pranz mi-au dat drumul acasa.
Iti tin pumnii sa fie totul bine.



Eu, iepurica
Oamenii nu esueaza, doar inceteaza sa mai incerce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns li69 spune:

iepurila,iti multumesc pentru raspuns. imi poti spune ce dr. te-a operat? ...si ce a gasit?,adica a fost totul ok,sau a gasit trompe infundate,endo.?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

Li69, pe mine m-a operat Dr Mihaila (spit Cuza Voda).
Trompe OK, toate erau in regula dar a considerat necesar un drilling ovarian.

Te pup si curaj ca va fi bine


Eu, iepurica
Oamenii nu esueaza, doar inceteaza sa mai incerce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinach spune:

Fetelor, ce stiti de doctor Ivona Lupascu?
M-ar interesa parerile voastre, mai ales de la cele care au avut probleme de infertilitate. Ati avut reusite cu ea? Cum se poarta cu pacientele?
Astept raspunsurile voastre.
Va pup si va multumesc anticipat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pusichet spune:

irinach cind am fost internata in spital, dr. la care eram, a zis sa ma vada si Ivona Lupascu, am fost deci la ea, mi-a facut echo, si habar nu avea ce sa-mi spuna, o depasea problemele mele.
dar depinde ce ai, am auzit si pareri bune, de ex. am o prietena care a nascut primul copil cu ea, iar acum e din nou graviduta si tot la ea este.
dar ea nu are probleme.
ce fel de probleme ai?
daca totusi vrei sa te duci la ea, pot sa ma interesez de un nr. de telefon, cabinet



2001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinach spune:

Multumesc mult pentru raspuns, pusichet.
Eu am avut probleme cu trompele si o sinechie uterina, le-am rezolvat, iar acum sincer nu stiu ce mai am, dar nu vrea sa apara bebelusul deloc.
Am facut si 3 inseminari (acum astept rezultatul de la ultima) si as vrea sa mai aud si parerea altui doctor, cu toate ca sint multumita de doctorul meu.
Pe dr. Lupascu stiu unde sa o gasesc, lucrez aproape de gara unde are cabinetul medical, dar vroiam o parere de la alte fete cu probleme de infertilitate si care au ramas insarcinate. Oricum iti multumesc mult. Tu la ce doctor esti? De cit timp incerci sa ai un bebe?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

Irinach unde si cu cine ai facut inseminarile?


Eu, iepurica
Oamenii nu esueaza, doar inceteaza sa mai incerce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinach spune:

Iepurila, am facut inseminarile cu dr. Socolov. Stiu ca ai fost pacienta lui.... am mai vorbit pe forum (cind mi-ai spus de histeroscopie si ca acum esti la dr. Mihaila). Dar dr. Mihaila nu face inseminari? Pe mine ma bate un gind sa ma duc si eu la Mihaila sau Lupascu sa vad ce zice.... stii ca se spune ca atunci cind schimbi doctorul... Astept zilele astea sa vad daca iese ceva de la inseminare si dupa aceea ma hotarasc la care dr. merg.

Mergi la inceput