Informatii utile Iasi

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

SI
Sarumana
M-ai prins. Vreau sa ma documentez. Si Onofriescu cu ce embriolog lucreaza?
Neaparat sa ma tii la curent.
Cu toate!!!!


Eu, iepurica
Oamenii nu esueaza, doar inceteaza sa mai incerce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relya spune:

Asta nu stiu. Si la inseminare trebuie embriolog ???
Habar n-am avut Am aflat din intamplare ca la cab. lui particular "se executa" procedura asta. Alte detalii( cost, procent de reusita, etc ) nu stiu...ca nu m-a interesat.

Cum aflu ceva, iti spun.

toate fetele fara deosebire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

Nu stiu sigur daca trebuie embriolog dar stiu ca sperma trebuie prelucrata. Si cine o prelucreaza? Oare ei insisi?
Te pup si vorbim



Eu, iepurica
Oamenii nu esueaza, doar inceteaza sa mai incerce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrriana spune:

Buna...Din cate stiu eu,sperma poate fi prelucrata doar la Bucuresti...Sperma trebuie prelucrata doar daca el are probleme...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

Adrriana, te rog eu nu-mi spune ca sperma se poate prelucra doar la Bucuresti. Nu pot sa cred.

Fetele hai sa ne interesam si sa vedem chiar nu se fac inseminari cu sperma prelucrata in orasul nostru?

Va pup


Eu, iepurica
Oamenii nu esueaza, doar inceteaza sa mai incerce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relya spune:

Cica si dr. Socolov face inseminare la cab. Avicena. Sigur se prelucreaza aici...dar cred ca procedura e abia la inceput la Iasi asa ca ...invata si ei pe noi.

Sincer...nu mi-as pune mari sperante in medicii ieseni in ceea ce priveste inseminarea artificiala. BAJBAIE !

Oricum ...mai fac sapaturi !

toate fetele fara deosebire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrriana spune:

Eu ma bucur ca se poate face inseminare si la iasi si nu trebuie sa merg pana la bucuresti..e bine si asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

Fetele, eu am facut in 2002 inseminari la dr. Grigore, iar sperma era "prelucrata" la cabinet, cu o ora inainte de inseminare. Nu e o procedura ce necesita embrionolog. Procedura in sine nu e sigura, cum nici Fiv-ul nu e sigur, la mine a fost fara succes, dar asta nu din cauza medicului, asa a fost sa fie, in 2004 am ramas natural insarcinata , deci mana destinului, sau a lui DD joaca un rol f important.
Va urez sa aveti mult dorit tuturor.

aime si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Pe prima pagina am scris un mesaj despre nenorocitul de onofriescu! Nu merita titulatura de medic, pe cea de om nu o are sigur! Feriti-va de el! Sigur veti gasi un alt doctor caruia sa-i pese de suferinta voastra! Care sa va inteleaga si sa va ajute! Si eu am crezut ca ma ajuta si acum copilasul meu e mort!
Cu voia Domnului voi duce la bun sfarsit aceasta sarcina si ma rog sa imi strang in brate copilasul meu, sanatos
Sper sa luati aminte la sfatul meu, chiar daca e subiectiv!

5+
Poze Laura
Iepurasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Pentru fetele care intrebau de un urolog bun ! Dr. Tomac (basarabean) de la Sp.Parhon este un medic foarte bun (pentru cunoscatori: comparabil cu dr.Tinica la cardio).
Pupici

cristina d.

Mergi la inceput