prea tanara pt a deveni mamica?-2

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

neatza fetele...da ce matinale sunteti..eu m-am trezit adinaeauri....ca de dupa examenul de ieri am vrut sa nu ma mai trezesc la 7
chiar asa cum zici kitty,mai greu e practica ca daca ar fi sa zicem si sa si fim insarcinate ce bine ar fi...dar trebuie sa tot incercam pana se decide sa apara bebe...ca se cam lasa asteptat.
vali,ce faci? cum te mai simti...asteptam vesti...

Nunta noastra:19 august
Poze
Luna de miere...mult asteptata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

neatza fetelor
multumesc pt suport
azi z 30...
pupici dulci

vreau si eu un bebitz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

buna seara fetelor
nu mai scrieti si voi deloc?
am nevoie de o parere.azi acum spre seara de fapt am avut o scurgere maronie, f ciudat.ce sa fie?
pupici dulci dulci

vreau si eu un bebitz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana maria d spune:

puiu meu a iesit la 24 de ani...dar mi-l doream de la 18 !!! N-a fost sa fie...la inceput fiindca n-am avut cu cine sa-l fac, apoi pentru ca n-a venit pur si simplu (chiar incepusem sa-mi fac griji, c-as putea sa fiu sterila...etc). Sunt impreuna cu sotul meu de 5 ani si ceva, stam impreuna de aproape trei ani si ne-am casatorit de aproape 2 ani. Puiu a venit abia dupa nunta (cam la vreo doua-trei luni dupa se pare ca l-am conceput, dupa "luna de miere"). Asa ca...a venit cand a avut el chef.
Legat de parinti, pot zice ca sunt norocoasa. Mama mea e o fiinta deosebita si flexibila in gandire, asa ca nu ar fi fost o problema sa fac un bebe mai repede...iar la tata nu-i pasa de mine (ai mei sunt divortati de ffffffff mult timp). Asa ca a fost ok.
Pana la urma, daca as fi avut probleme, cred c-as fi plecat de-acasa decat sa avortez...sunt mai batuta in cap de felul meu si toata viata mi-am dorit cel mai mult copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

buna fetelor
eu z 1.nu a fost sa fie nici luna asta...
dar suntem optimisti pt o noua luna.abia astept sa treaca rushii
astia si sa incepem iar prestarea,acum cu mai mult spor...
doamne ajuta si sa avem noroc toate sa ramanem cat mai repede.
pupici dulci

vreau si eu un bebitz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

neatza fetele
am intrat sa va zic ca va pupicesc pe toate si sa aveti o zi cat mai frumoasa...

vreau si eu un bebitz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geo_ionita spune:

Va spun o zi buna si o noua luna cu noroc pentru toate...z2

Georgiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

geo ionita si eu tot z 2 azi.

asteptam sa treaca rushii.
pupici dulci

vreau si eu un bebitz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:




Lasa,Vali, ca vine ea luna urmatoare.Avantajul aspirantelor tinere ca noi este ca macar avem mai mult timp la dispozitie pentru a incerca daca totusi dureaza ceva mai mult...deci in nici un caz nu se pune problema sa disperam, ci sa fim optimiste ca in curand se va intampla.




Iepumic
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/ankadam_2000/album?.dir=97ad
All's Well That Ends Well.So...MAKE IT END WELL.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayna spune:

Buna fetelor.
Valicutza asa trebuie, sa fim optimiste in continuare si poate mergem si noi luna asta la odisee. Succes in continuare si sa auzim vesti mai bune.
Va si sa aveti o saptamana frumoasa.
Corina

Mergi la inceput