Laparoscopie - 6

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Cicicuta, nu stiu ce sa spun.. tot ce stiu e ca mie mi-a venit cu cateva zile mai devreme, iar unei prietene, fix in z 28.

Poze1Poze2
Sa o ajutam pe Barbye

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BIENCUTA spune:

Buna fetelor!in curand o sa ma operez si eu la Giulesti la dr. Niculescu.ce parere aveti despre acest medic?cand am fost la el a zis sa sun in prima zi a CM pt programare,stiti cumva in a cata zi se face operatia?sunt putin speriata dar sper sa iasa totul bine.cine a facut operatie la el ma poate ajuta si pe mine sa aflu ce anume se intampla acolo ca stiu ca dansul are un mod mai diferit in toate.stiti ceva de cati bani se dau la operatie la doctori,asistente,etc ca personalul este mare.
astept raspunsurile voastre?pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns borziche spune:

LaviniaN, sper ca ai trecut cu bine peste operatie, astept cu nerabdare sa ne povestesti.
Si eu sunt ma gandesc sa fac laparo in Cluj, inca nu m-am hotarat la ce medic sa merg sau la ce clinica. Tu ai fost la o clinica privata sau la Gine 1 (stiu ca dr Romeo Micu acolo lucreaza)? TE ASTEPTAM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

Buna fetelor,
Imi cer scuze ca va deranjez.
Ar trebui sa fac laparo luna viitoare la Giulesti. Imi puteti da si mie va rog informatii cu privire la cat se da la medicul care te operezza, la anestezist, asistente, etc? Imi puteti da un mesaj pe PM daca s-a mai discutat despre aceste lucruri pt a nu se mai repeta?
Va multumesc.

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniaN spune:

Fetelor m-am intors,nu am putut scrie mai repede deoarece nu am avut internet.
trompele sunt perfect permeabile in schimb se pare ca am probleme cu ovulatia,nu sau vazut urme de ovulatie mai precis am ovare de portelan si mi sa facut driling ovarian...pe langa asta mi sa mai descoperit si 3 fibroane uterine,unul a fost scos de 2 cm iar celelalte 2 am inteles ca sunt in peretii uterului si nu a fost nevoie sa-i scoata.
fetelor care vreti sa faceti laparoscopie sa mergeti cu incredere nu este foarte greu..primele 2 zile dupa operatie am fost mai ametita din cauza anesteziei dar acum sunt destul de bine....la scos de fire nu trebuie sa merg vor cadea singure.

Daca mai sunt fete care au facut driling ovarian si au ramas insarcinate va rog sa-mi spuneti.

LA CAT TIMP DUPA OPERATIE POT INCEPE?
BORZICHE eu am facut operatia cu dr. micu la o clinica privata din cluj,daca vrei informatii trimite-mi un PM.

Va pup LAVINIA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Lavinia poti incepe cand te simti tu in stare nu exista limita.Succes!

Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Buna fetelor!
E cineva care a facut laparo cu dr Tutunaru si dupa aceea a ramas ??Astept pareri si povesti legate de laparo cu dr T. Multumesc si spor la facut !!!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniaN spune:

ASI esti o scumpa!
o sa trec la actiune imediat dupa ce o sa pot si nu ma mai trag firele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Lavinia abia astept sa imi zici ca ai II la test.

Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristio spune:

Biencuta, si eu fac laparo la Giulesti pe 20 oct 06. Am sunat in prima zi a CM si m-a programat. Eu sunt la Dr Cezara Bucur. Nu-ti face probleme. Am pierdut si eu in prima luna programarea ptr ca D-na Dr era in concediu dar pe urama a fost OK. N-au fost probleme.Bafta multa

Mergi la inceput