NU DORESC LA NIMENI...

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ymellda spune:


Dumnezeu sa o odihneasca, inger scump !!!
Daniela, multa putere !!


Alina si Andra - 2 ani !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buldan Maria spune:

Am citit meajul tau mai demult si desi am mai scris ce mi s-a intamplat dupa ce am citit ceea ce ai scris nu am avut puterea neceara sa raspund.Azi se implinesc 11 luni de cand nu mai sunt alaturi de fetita mea. Am avut o sarcina normala supravegheata de dr Badiu, nu mi-am imaginat nici o secunda ca se va intampla ceva rau dar la 3 zile de la nastere,trei zile in care am sperat ca nu este ceea ce spun medicii, fetita mea a murit,a avut dupa cum spusesera dr o malformatie de cord,a avut doar 2 camere in loc de 4. Stiu prin ce ai trecut si sper sa reusesti sa-ti revii asa cum am reusit si eu.Si acum plang cand vad alti parinti cu copii dar pe de alta parte sunt bucuroasa ca nu a fost nevoie sa treaca si ei prin ce am trecut eu.
Dupa aproape un an de testari si analize acum sper sa raman cat mai repede insarcinata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Draga Dana,
tot am mai citit pe forum referiri la copilasul ce l-ai pierdut. Dar numai acum am dat peste povestea modului in care l-ai pierdut. Este strigator la cer ce vi s-a putut intampla, din cauza unor prize.
Esti o femeie puternica !
Ingerasul vostru va ocroteste si va iubeste de acolo de sus. Foarte frumos a scris Floarea de colt despre asta.
Multa sanatate si numai bucurii alaturi de scumpa si frumoasa Diana a ta !

Nina & Nina-Cristina (2 ani in ianuarie)
http://www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_ltd spune:

Nu sunt cuvinte potrivite si nici consolatoare pentru ceea ce s-a intamplat. Sunt alaturi de tine si iti doresc putere atat pentru tine, cat si pentru scumpica de Diana-Maria.

Elena, mama Oanei si a lui bb Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AC spune:

Draga Dana,

e cumplit sa pierzi un copil...dar asa ca la tine e criminal, e revoltator de criminal! Suntem cu toatele cu sufletul langa tine... stii ca exista cuvinte pentru copil fara mama, sotie fara sot... dar pentru parinte fara copil nu exista...e prea mare durerea... Sa-ti dea Dumnezeu puterea si noi toti dragostea sa poti sa mergi inainte..


Anne-Sarah si mamica sa Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madachan spune:

quote:
Originally posted by Marox

Am stat aproape 5 minute prostita in fata ecranului, cu lacrimile pe obraji, intrebindu-ma ce as putea sa-ti scriu... Cuvintele sint de prisos.

Ma rog la Dumnezeu sa va dea sanatate si putere sa indurati amintirile.

Acelasi lucru valabil si pt. mine.....am plans si intradevar cv. sunt de prisos. Iti doresc sa te bucuri de micuta Diana, este o frumoasa(am vazut pozele)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreutza spune:

Este ingrozitor ce ti s-a intamplat.
Sa va dea Dumnezeu putere sa treceti peste acest necaz!
Nu cred ca as putea sa trec om zdravan prin asa ceva.
Imi pare tare rau!



Andreea & Octaveatza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana76 spune:

Azi am citit si eu povestea ta. Desi am incercat sa nu plang, lacrimile imi curg din ochi si acum. Este ceva de neimaginat.
Esti o femeie puternica. Si sa-ti dea Dumnezeu multa tarie in continuare pentru ca nu cred ca va veni o zi in care sa nu ai nevoie de ea. Si multa sanatate sa o cresti pe Diana. Nu stiu ce as mai putea spune, sunt socata, n-am cuvinte.
Cred ca Dumnezeu le indruma pasii celor ce sufera pentru ca eu nu pot sa-mi imaginez cum as putea trece peste asa ceva. Eu plang numai cand o privesc pe fata mea.
Ma rog pentru tine, pentru Diana si pentru ingerasul tau care sigur te priveste de sus si iti indruma pasii.
Iuliana & Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voinea spune:

am plans de nu am mai putut, Doamne ce tragedie! nici nu pot sa-mi inchipui ce a fost intr-un suflet de mama. Dumnezeu sa-l odihneasca pe ingeras si tie sa-ti dea putere sa mergi mai departe. Poate acolo in lume un alt ingeras isi intinde manutele spre tine.

Adina si dragalasii ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voinea spune:

acum am citit si restul p;ovestii. Te admir sincer ca ai luat un copil sa-l cresti.


De curiozitate, cu cine ai nascut in Alexandria?

Adina si dragalasii ei

Mergi la inceput