Din Republica Moldova cine mai e? (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:

quote:
Originally posted by Balbina

Stau chiar la inceputul Prelungirii Ghencea, la interesectie cu strada Brasov. Dar tu?
Incredibil, si eu am stat o perioada chiar acolo!!! Pe strada Brasov, in ultimul bloc, la inceputul Prelungirii Ghencea! Poate ca am fost vecine?...

~Otilia&LaAdelita~www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Otilia" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Buna seara!
Natalia ehe suntem aproape vecine, ca eu stau la urmatoarea intersectia spre stadion. Inseamna ca vii in parc, si cum de nu ne-am intersectat???Ca eu sunt aproape zilnic in parc.Atunci intalnirea noastra va fi mult mai simpla, sau nu???
Tu ai zis ca ai terminat Litere, nu cunosti cumva pe Margineanu Dragomir, el a terminat in 2000 parca??
Si vreau si eu filmele pe CD, fara sa abuzez!!!!
Otilia, eu chiar n-as putea sa te ajut, poate alte fete cunosc.
Lilia bine ca ai dat si tu un semn!!!!Ca te dadeam disparuta!
Cazierul se ia de la IGP(inspectorat gen de politie) pe Stefan cel Mare, langa stadion Dinamo.
Nopte buna tuturor!

Alina si Alex Andrei(22 noiembrie 2003)
poze cu Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Otilia

quote:
Incredibil, si eu am stat o perioada chiar acolo!!! Pe strada Brasov, in ultimul bloc, la inceputul Prelungirii Ghencea! Poate ca am fost vecine?...

Eu stau in primul bloc inalt cu 10 etaje de pe Prelungire .

alinkav
quote:
Natalia ehe suntem aproape vecine, ca eu stau la urmatoarea intersectia spre stadion. Inseamna ca vii in parc, si cum de nu ne-am intersectat???Ca eu sunt aproape zilnic in parc.

Si eu ies aproape in fiecare zi in parc, dupa ce fac in prealabil bucla (cine sta in Dr. Taberei, stie ). Poate ne-om fi interesectat, cine stie, dar daca nu ne stim la fata... Dar asta deocamdata .
quote:
Tu ai zis ca ai terminat Litere, nu cunosti cumva pe Margineanu Dragomir, el a terminat in 2000 parca??

Din intimplare, il cunosc, dar nu personal, ci din vedere, era in seria paralela, a terminat, ca si mine, in 1999.

Cit despre filme, fetelor dragi, va rog sa-mi spuneti cu exactitate ce titluri doriti si eventual daca aveti cumva acasa unitate de DVD. Asta m-a rugat sotul sa va intreb, intrucit pe un DVD incap mai multe filme.
Fara suparare, dar pe CD-urile (sau DVD-urile) pe care o sa copieze sotul filmele, o sa va iau bani . O sa iau CD-uri (sau DVD-uri) de calitate, Verbatim.
Si ne putem intilni in oras, sa vi le dau. Facem schimb de telefoane (pe PM, bineinteles), si ne intelegem mai exact.

------------------
Numai bine,

Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Eu sunt de acord, e si corect asa!!!!
Daca vrei poate ne intalnim maine in parc sau zilele urmatoare??
Si in primul rand as vrea 2 filme:1.Slujebnii roman; 2.Brat
N-am unitate de DVD pe calculator.



Alina si Alex Andrei(22 noiembrie 2003)
poze cu Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Alina,
Putem sa ne intilnim, bineinteles, eu ies dupa 12.30-13.00, de obicei. Sa-ti las numarul meu pe PM?


------------------
Numai bine,

Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamaElei spune:

Hai, ca am gasit in sfirsit . Dupa ce am cautat ca disperata pag. 11 si credeam ca iar mi s-o parut, ca si steluta ( Cristina stie ce zic).
Babilina, imi place de tine. Velcom!
Io mai scriu dupa ce mai citesc, adica miine.


Rodica si Paula (02.09.04)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Buna dimineata!
Ce mai faceti?
Natalia iti trimit nr de telefon pe PM, dar azi din pacate sunt plecata cu treburi.
Rodica, cum sa nu ne gasesti, te iei dupa ,si hop si noi!
Noi suntem maraiti, eu din cauza vremii, Alex din cauza maselutelor!
Veniti fetelor la taka-taka!


Alina si Alex Andrei(22 noiembrie 2003)
poze cu Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

quote:
Originally posted by Otilia

Fetelor, cine-mi scrie si mie aici textele originale de la cele doua melodii din "Satra"? Stiu ca sunt in tigan-rus, dar... poate stie totusi cineva. Chiar, are cineva melodiile originale? Ca eu am filmul pe o caseta VHS dar n-am cum sa le pun pe CD.
Merci!

~Otilia&LaAdelita~www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Otilia" target="_blank">



Otilia, caut de zor textele, cum le gasesc strig

si Neatza dragelor !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamaElei spune:

quote:
Originally posted by MamaElei

Hai, ca am gasit in sfirsit . Dupa ce am cautat ca disperata pag. 11 si credeam ca iar mi s-o parut, ca si steluta ( Cristina stie ce zic).
Babilina, imi place de tine. Velcom!
Io mai scriu dupa ce mai citesc, adica miine.


Rodica si Paula (02.09.04)




Ioi ca nici sa scriu nu pot. Natalia, scuze sper ca nu te-ai suparat, dar la ora aia se pare ca neuronii dormeau dusi deja .
Otilia, din pacate nu te pot ajuta. Mi-e rusine sa recunosc, dar nici nu mai stu daca am vazut tot filmul.
La mine nici o schimbare in casa. Deja m-am obisnuit, vorbesc doar cu fiica-mea

O zi faina!

Rodica si Paula (02.09.04)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

MamaElei
Ce suparare? In nici un caz

------------------
Numai bine,

Natalia

Mergi la inceput