pt. fetele ce vor sa se ingrase

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Papadia spune:

sti val77 eu sincera sa fiu nu stiu ce sa zic dar pe Alexxia a consultat-o medicul si apoi i-a prescris reteta.Deci eu zic ca poate e nevoie de alt trat. sau sa intrebi medicul de fam.poate ceva sa dauneze la organism.Poate ca nu reactioneaza la vreun medicament.Oricum eu am inceput sa ma simt mai bine poate si datorita faptului ca sunt mai linistita nu ma mai streseaza nimeni ,parca am si pofta de mancare mai buna.La medic inca nu am ajuns .Daca reteta functioneaza la mama lui Ccattya atunci inseamna ca tot e buna.Astept vesti de la voi.Pa fetelor

moldovan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

dupa cate am vazut se pare ca da rezultate la toata si ma indoiesc ca avem toate aceiasi organism
nu mai am incredere in medici, mi se par toti sunt pusi pe capatuiala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nroxi spune:

Off ce bine ca v-am gasit.Am 1.68m si 49kg.Acum 3-4 ani aveam 54-55 kg si aratam cat de cat bine.Cu timpul am slabit si am ajuns la 48kg.Am ramas insarcinata, am luat 11 kg si dupa ce am nascut am ajuns la 49.Acum Liviu(bebeul meu)are 9 luni si eu tot nu am reusit sa ma ingras.Sunt rahitica rau....mai ales ca am si oasele grele si alea cantaresc mai mult(asa mi s a spus)
Maine o sa mi cumpar si eu tratamentul si sper sa aiba rezultate....
Va pup si va tin la curent....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

slabuteleor, cum va mai simtiti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Papadia spune:

Salutare fetelor.Eu cred ca ma obisnuiesc cu ideea ca nu o sa ma ingras niciodata.Am fost grasa cit am fost gravida si cu asta basta.Nici pofta de mancare nu am dar nici nu fac ceva ca sa am.O sa cumpar si eu medic. si o sa incep trat.Va pup si astept sa mai vad ce mai faceti.

moldovan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nroxi spune:

Buna.Tocmai am vb la telefon cu medicul de familie.I-am spus despre reteta si a zis ca pot incerca.In mod normal nu ar avea efecte negative pt ca sunt vitamine dar sa am grija cu peritolul sa il iau seara ca ma adoarme.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

papadia,astept vesti dupa ce incepi tratamentul sa vezi ce grasa si frumoasa te faci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Papadia spune:

val77 multumesc ptr incurajari.am poze pe forum dupa ce am nascut ,acolo aveam 55 de kg.De-as mai ajunge la atata as fi multumita.Sa sti ca mai facut sa rid.Ma simt tare bine cand intru pe forum si vad ca-mi raspunde-ti.va pup pa pa

moldovan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

papa, sa/ti traiasca puii, ca tare frumusei mai sunt!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns christeen spune:

Scuzati, fetelor, asta e reteta de ingrasat pe care o stiu si care a dat rezultate la mine: cate un paharut mic de vin rosu la fiecare masa principala si de aici vin toate. Succes!

Mergi la inceput