despre doctorii de la Municipal

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andruska spune:

De mine a avut grija dr Badea IULIAN si nu am decat cuvinte de aluda ptr dansul - f atent, grijului, m-a ajutat sa pastrez prima sarcina- fiind cu iminenta de avort de la 3.5 luni. Intotdeauna a avut o vorba buna ptr mine si m-a sfatuit numai de bine. Acum cu al doilea bb, tot dansul are grija de mine si sper sa fie totul bine pana la capat. Doamne ajuta !!!

Nastere usoara cu un bb sanatos si vioi,

Andra cu burtica de 25 saptamani si Andrei (4 ani)
Album Andrei:
http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelursu@k.ro spune:

Fetelor, stie cineva de doctorita Cristina Vasiliu de la municipal?pupici, gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

quote:
Originally posted by mt

Of, fetelor nu sunt in stare sa mai scriu cateva cuvinte. Nu pot sa stau la calculator.
Imi cer scuze ca nu va pot detalia inca experienta mea in spital.
Totusi mai am un pic de rabdare si putere.

Despre dr. Anca.... Feriti-va de el. Si-a batut joc de o colega de salon. Sunt multe de povestit..... Of, nu stiu cum sa procedez.... nu mai sunt in stare sa va scriu...

Despre Dr. Badea (el) ... o colega de salon si-a pierdut copilul pentru ca el nu a putut pleca dintr-un restaurant atunci cand a avut nevoie de el.

Poate maine voi detalia pe rand.

va pup si nu fiti suparate pe mine.



Nu te supara, dar nu mi se pare corect ce faci, spui despre niste oameni ca nu sunt buni profesionisti, dar cand trebuie sa argumentezi, te eschivezi.
Cu respect,
Nadina

"Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(Marquez)

Mergi la inceput