Intrebare despre dr. Alexandru Badiu/Municipal

Intrebare despre dr. Alexandru Badiu/Municipal | Autor: bindiu

Link direct la acest mesaj

Stiti ceva despre dr. Badiu Alexandru de la Municipal? Anascut cineva cu el? Ce parere aveti despre el?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1879
Iti trebuie doar rabdare, ca o sa gasesti acolo tot ce vrei despre dr. Badiu. Parerile sunt in general bune si foarte bune, dar eu una n-am avut tangente cu el pana acum ca sa iti pot spune ceva despre el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natydea spune:

S-a mai discutat subiectul acesta. Mai multe amanunte gasesti la urmatorul link:
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=13710
Cred ca mai sunt si altele dar momentan pe acesta l-am gasit. Mai cauta la subiectul: Nasterea pe glob.
Dea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natydea spune:

Scuze acolo se vorbea despre dr. Badea! Mai caut. Stiu ca am gasit undeva dar... ma lasa memoria. Trebuie sa iau lecitina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=4670
S-ar putea sa-tzi fie de mai mare ajutor ca primul link.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmendraghici spune:

Buna!
Sunt pacienta dr. Badiu de vreo 10-11 ani si nu am ce sa-i reprosez. In prezent imi urmareste sarcina si voi naste, desigur, cu dansul. In general, pacientele au numai cuvinte de lauda despre profesionalismul si omenia de care da dovada. Este un medic care, dupa parerea mea, isi face meseria din pasiune. Votez "PENTRU".
si bb mic din burtica 25 sapt si 1 z.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

Draga Camelia,
eu am nascut cu dr. Badiu de 2 ori si am fost super-multzumita de el si l-am recomandat foarte multor alte femei.
Daca vrei sa stii mai multe, da-mi un PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxi spune:

Mie dr. Badiu mi-a urmarit sarcina si din pacate nu am mai reusit sa si nasc cu el, am nascut mai inainte si el era plecat in concediu. Insa este un doctor super, am fost foarte multumita de el si ca doctor si ca om. Il puteam suna la orice ora, si imi spusese ca indiferent de ora la care voi naste sau daca nu e el de garda, oricum va veni. Cand a plecat mi-a spus la cine sa ma duc in caz ca se intampla ceva, totul a fost ok. Am nascut cu dr. Grigoriu, care si ea este o doctorita super.


Ruxi si Clara pisicuta, 1 an
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bindiu spune:

Va multumesc pentru promptitudinea cu care mi-ati raspuns. Sunteti niste dragute.
Teo, ma intereseaza despre dl. Badiu modul in care se comporta (e amabil, poti sa discuti cu el fara teama sau cu gindul ca ai vorbit cam mult si el are treaba.....) si de asemenea cit i-ai dat cind ai nascut, iti spune el cit vrea sau te lasa pe tine sa decizi? Care sunt conditiile din spital, asistente, spune-mi cam tot ce poti .

Multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns e-Marius spune:

Si eu aveam o parere foarte buna despre medicul Badiu.
Ne-a urmarit pe toata perioada sarcinii.
Din pacate, nu am nascut cu el: joi dupa amiaza ne-a anuntat ca pleaca in week-end prelungit la mare (vineri la 5:00 a fost nasterea).
No comments ...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmendraghici spune:

Draga Bindiu,
Iti voi raspunde si eu la intrebarea pe care ai adresat-o lui Teo. Dr. Badiu este superamabil, poti vorbi cu dansul fara teama, raspunde cu rabdare la toate intrebarile, este un tip haios care mai face si cate o glumita ca sa te destinzi, iar daca spune ca are treaba, chiar are, nu te expediaza fara motiv, fiind foarte solicitat. In privinta banilor, nu cere niciodata nimic, eu, cel putin, nu am auzit pe nimeni pana acum sa fi zis ca dr. Badiu a cerut vreodata ceva. Indiferent daca ii dai sau, data urmatoare te va trata la fel neconditionand actul medical de bani sau alte foloase si stiu acest lucru de la cele 3 prietenele ale mele care au nascut cu el si sunt si ele, ca si mine, pacientele dumnealui de foarte mult timp.
Sper ca ti-am fost de folos.


Mergi la inceput