Intrebare despre dr. Alexandru Badiu/Municipal

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mama_lui_alex spune:

Buna draguta,
Si noi am nascut (prin cezariana) acum 9 luni juma, tot cu Badiu...
E un super medic, e haios, abordeaza insa orice problema la modul cel mai profesionist, e tare "citit" (eu il intrebam toate tampeniile "ultimul racnet" pe care le mai gaseam pe internet si era de fiecare data pus la punct)..intr-un cuvant, a fost pe gustul meu - eu am spus si mai repet chestia asta - poate fi el (medicul) oricat de bun, si poate sa-l "laude" oricine, daca nu sunteti pe aceeasi "frecventa", totul e degeaba...
Eu personal ti-l recomand cu cea mai mare caldura...

Pupici mici,
Mamam_lui_Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Si eu am nascut acum...aaaa.....85 de ore cu dr-ul Badiu meserashul!
Sunt de acord cu ce spun mai sus fetele, este un medic super pregatit, la curent cu ultimele noutati (ceea ce denota interesul constant fatza de profesia pe care si-a ales-o), este deschis, serios, calm, calculat, nu te duce cu zaharelul, daca e vreo problema ti-o zice deschis si-ti da optiuni si solutii, nu e genul de medic care sa-ti plinga tie de mila, pe el il intereseaza mai ales bunul mers al sarcinii si obtinerea unui bebe de nota 10, deci la inceput ti s-ar putea parea usor dur, dar pe masura ce va veti cunoaste ai sa vezi ca nu e deloc asa.
Mie mi-a facut cezariana, si vreau sa iti spun ca inainte de operatie, cind mi se facea anestezia peridurala am tinut-o numai in glume si mistouri, apoi este atat de destins cand face operatia, discutam cu el, il mai intrebam despre ce se intampla acolo, cat mai dureaza, glumea cu mine, ce mai, e super bun!!!
Daca ar fi sa mai nasc tot pe el l-as alege! E un profesionist!

danat

Mergi la inceput